ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امام جمعه ابرکوه: خبرنگاران، زبان گویای مردم هستند

یزد - ایرنا- امام جمعه ابرکوه با بیان اینکه خبرنگاران زبان گویای مردم هستند از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در پوشش اخبار شهرستان تمجید کرد.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی به مناسبت روز خبرنگار درگفت وگو با ایرنا ، با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگارشهید صارمی اظهار کرد: از تلاش خبرنگاران شهرستان ابرکوه بویژه خبرنگار ایرنا در انعکاس به موقع و سریع اخبار تشکر می کنم.
وی افزود: درعصر اطلاعات نقش خبرنگاران حیاتی است چرا که در دنیای کنونی با وجود فن آوریهای پیشرفته دست یابی سریع به اطلاعات و ارتباط با منابع خبری ضروری است.
رییس شورای فرهنگ عمومی بابیان اینکه به فرموده حضرت امام (ره) رسانه های یک کشور مربی آن کشور هستند و باید ملت و کشور را تربیت کنند اضافه کرد: رسانه ها به اسم آزادی قلم برخلاف مسیر و انقلاب ملّت عمل نکنند و مدیران رسانه ها و مطبوعات ، خود را از معرکه ها و معرکه آفرینی ها دور کنند.
حسینی تاکید کرد: خبرنگار موفق کسی است که انعکاس بخش واقعّیتهای جامعه و نظام و اصول و اهداف و آرمانهای ارزشمند انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری باشد و اهل انصاف و انتقاد باشد نه اهل کینه وانتقام.
وی افزود: بصیرت بخشی به ملت بخشی دیگر از رموز توفیق خبرنگار است زیرا گاهی زمینۀ ابهام و سر در گمی برای بعضی پیش می آید و خبرنگاران و گزارشگران هستند که با آگاهی بخشی می توانند نقش و اثر مثبت خود را داشته باشند .
7539/ 6197


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X