کارگاه آموزش فیلم وعکس مقدماتی در خورموج بوشهر آغاز شد

بوشهر-ایرنا- کارگاه آموزش دوره مقدماتی فیلم وعکس روز یکشنبه درآیینی در فرهنگسرای شهید شهریاری شهر خورموج استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش ایرنا، مسئول انجمن فیلم وعکس شهر خورموج در این آیین گفت: کلاسهای مقدماتی انجمن فیلم و عکس با موضوع رنگ در عکاسی برای نوجوانان و جوانان برگزار می شود
سید کریم موسوی افزود: دوره پیشرفته این کارگاه نیز با موضوع خلاقیت با نور در حال برگزاری است و سپس با بحث hdr ادامه پیدا می کند.
وی اضافه کرد: عکاسی مثل همه هنرها آمیزه ای از خلاقیت٬ تخیل٬ الهام و ادراک است و هنوز دوربینی ساخته نشده که خودش دنبال سوژه های جالب و منحصر به فرد بگردد و لحظات قطعی را ثبت کند.
موسوی ادامه داد: در هر دوره شاهد شکوفایی استعدادهای خوبی هستیم وخوشحالیم که هنر عکاسی مورد استقبال بسیار خوب نوجوانان و جوانان شهرستان دشتی قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: انجمن فیلم و عکس خورموج یکی از انجمن های فعال و نمونه عکس و فیلم استان بوشهر است که موفق شده تا کنون دهها عکاس و فیلمبردار نوجوان وجوان و مستعد پرورش دهد.
شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی با 40 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است .
7206/6043


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X