ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزايش 30 درصدی انهدام باند قاچاق کالا در کشور/ 173 باند قاچاق کالا منهدم شد

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار اسکندر مومنی گفت: امنیت عینی و ملموس توسط پلیس و امنیت روانی و احساس امنیت در بین مردم وظیفه و سهم اصلی اصحاب رسانه است.
 
وی با اشاره به اینکه امسال سال اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی و حمایت از آن در راستای مبارزه با قاچاق کالا نامگذاری شده است افزود: در چهار ماه اول سال 95 ارزش کالا های مکشوفه حدود 65 هزار میلیارد ریال در کشور بوده است که در این زمینه 21 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته ایم.
 
این مقام انتظامی ادامه داد: در زمینه مبارزه با قاچاق کالا در این بازه زمانی در سطح کشور 173 باند متلاشی شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد افزایش یافته است؛ همچنین در خصوص پرونده های بالای 5 میلیارد ریالی قاچاق کالا شاهد 83 درصد افزایش هستیم.
 
وی افزود: با هماهنگی های برون سازمانی، یک اراده بسیار جدی برای مبارزه با قاچاق کالا در سطح کشور به وجود آمده که موجب حمایت از تولید داخلی ، کالای ایرانی و رونق اقتصادی است.
 
سردار مومنی یکی از اولویت های اصلی ناجا را جلوگیری از ورود دوباره کالای قاچاق به چرخه اقتصادی کشور دانست و تصریح کرد : عدم پرداختن به این مهم ، تاثیرات منفی خود را بر پیکره اقتصادی کشور وارد می کند.
 
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: از اهداف اصلی این سفر به استان آذربایجان غربی بررسی وضعیت امنیتی استان به خصوص مرز ها برای ارتقاء توان آمادگی و رزمی نیروها و پیگیری اولویت های ماموریتی ناجا در خصوص برنامه هایی چون سرقت، مواد مخدر و قاچاق کالا است.
 
وی خاطرنشان کرد: با بررسی های انجام شده از پاسگاه های مرزی استان ، خوشبختانه با وضعیت مطلوبتری نسبت به سال های گذشته روبه رو هستیم و این نشان دهنده ارتقاء سطح امنیت در استان است.
 
جانشین فرمانده انتظامی کشور در پایان خاطر نشان کرد: در حوزه فضای مجازی که بسیاری از جرایم در حال رشد و افزایش است؛ پلیس تازه تاسیس فتا دستاورد های بسیار مطلوبی را در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری به دست آورده است.
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت میزان، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزايش 30 درصدی انهدام باند قاچاق کالا در کشور/ 173 باند قاچاق کالا منهدم شد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت میزان، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X