خبرنگاران راویان صادق و حق گوی میدان اطلاع رسانی هستند

ساوه - ایرنا - معاون استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان ساوه گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه راویان صادق و حق گوی میدان اطلاع رسانی هستند که با سلاح قلم، کمر به اصلاح جامعه و توسعه ای متوازن بسته اند.

محمد بهاروند شامگاه دوشنبه در آیین گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و روز خبرنگار در سالن شهید آوینی اداره ارشاد شهرستان ساوه افزود: جریان سیال اطلاع رسانی با انبوهی از رسانه های مختلف، حرفه خبرنگاری را در زمره فعالیت های سخت و حساس جامعه قرار داده است.
وی ادامه داد: امروز که رسانه های مختلف غربی با تولیدات خبری مسموم و تبلیغات هدفمند، اعتقادات و فرهنگ کشور را نشانه رفته اند، باید از ظرفیت های ارزشمند جریان رسانه بهره برد.
معاون استاندار مرکزی خطاب به خبرنگاران گفت: توسعه همه جانبه با حضور و مشارکت فعال خبرنگاران تثبیت می شود.
بهاروند در بخشی دیگر از سخنان خود ادامه داد: دولت تدبیر و امید برای معرفی و ارایه دستاوردهای خود به بدنه عمومی جامعه به توان و ظرفیت اصحاب رسانه و خبرنگاران متعهد نیازمند است.
فرماندار شهرستان ساوه تصریح کرد: نقد منصفانه و به دور از غرض ورزی از جمله مولفه های ارزشمند یک خبرنگار ارزشی است و مسئولان باید با آغوش باز پذیرای نقد خبرنگاران باشند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه نیز در سخنانی گفت: این شهرستان از خدمات نمایندگی های جراید، خبرگزاری ها و نشریات محلی به منظور تثبیت جریان اطلاع رسانی بهره می برد.
حسین محمودی فر تصریح کرد: استقرار خانه مطبوعات به عنوان یکی از مطالبات اصلی جامعه رسانه ای شهرستان ساوه است که باید با جدیت دنبال شود.
وی اظهار کرد: خدمات ارزشمند اصحاب رسانه بر هیچ کس پوشیده نیست و تکریم خدمات این قشر نباید معطوف به یک روز از سال باشد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه تصریح کرد: رفع مشکلات و پاسخ گویی به مطالبات خبرنگاران و اصحاب رسانه به ویژه در حوزه بیمه توسط مسئولان در دست بررسی است و نیازمند تصمیم گیری کلان است.
در پایان این آیین از خبرنگاران منتخب و فعالان رسانه ای شهرستان ساوه با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.
شهرستان ساوه به عنوان دومین کانون جمعیتی استان مرکزی بیش از 260 هزار نفر جمعیت دارد.
3075/


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خبرنگاران راویان صادق و حق گوی میدان اطلاع رسانی هستند» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X