ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خبرنگاران راویان صادق و حق گوی میدان اطلاع رسانی هستند

ساوه - ایرنا - معاون استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان ساوه گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه راویان صادق و حق گوی میدان اطلاع رسانی هستند که با سلاح قلم، کمر به اصلاح جامعه و توسعه ای متوازن بسته اند.

محمد بهاروند شامگاه دوشنبه در آیین گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و روز خبرنگار در سالن شهید آوینی اداره ارشاد شهرستان ساوه افزود: جریان سیال اطلاع رسانی با انبوهی از رسانه های مختلف، حرفه خبرنگاری را در زمره فعالیت های سخت و حساس جامعه قرار داده است.
وی ادامه داد: امروز که رسانه های مختلف غربی با تولیدات خبری مسموم و تبلیغات هدفمند، اعتقادات و فرهنگ کشور را نشانه رفته اند، باید از ظرفیت های ارزشمند جریان رسانه بهره برد.
معاون استاندار مرکزی خطاب به خبرنگاران گفت: توسعه همه جانبه با حضور و مشارکت فعال خبرنگاران تثبیت می شود.
بهاروند در بخشی دیگر از سخنان خود ادامه داد: دولت تدبیر و امید برای معرفی و ارایه دستاوردهای خود به بدنه عمومی جامعه به توان و ظرفیت اصحاب رسانه و خبرنگاران متعهد نیازمند است.
فرماندار شهرستان ساوه تصریح کرد: نقد منصفانه و به دور از غرض ورزی از جمله مولفه های ارزشمند یک خبرنگار ارزشی است و مسئولان باید با آغوش باز پذیرای نقد خبرنگاران باشند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه نیز در سخنانی گفت: این شهرستان از خدمات نمایندگی های جراید، خبرگزاری ها و نشریات محلی به منظور تثبیت جریان اطلاع رسانی بهره می برد.
حسین محمودی فر تصریح کرد: استقرار خانه مطبوعات به عنوان یکی از مطالبات اصلی جامعه رسانه ای شهرستان ساوه است که باید با جدیت دنبال شود.
وی اظهار کرد: خدمات ارزشمند اصحاب رسانه بر هیچ کس پوشیده نیست و تکریم خدمات این قشر نباید معطوف به یک روز از سال باشد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه تصریح کرد: رفع مشکلات و پاسخ گویی به مطالبات خبرنگاران و اصحاب رسانه به ویژه در حوزه بیمه توسط مسئولان در دست بررسی است و نیازمند تصمیم گیری کلان است.
در پایان این آیین از خبرنگاران منتخب و فعالان رسانه ای شهرستان ساوه با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.
شهرستان ساوه به عنوان دومین کانون جمعیتی استان مرکزی بیش از 260 هزار نفر جمعیت دارد.
3075/


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X