ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مراقب باشید نیمار مثل مسی نشود!

سرمربی تیم ملی برزیل در المپیک مطمئن است نیمار روزی بهترین بازیکن دنیا می شود و هشدار داده که باید مراقب باشند او به سرنوشت مسی در تیم ملی آرژانتین دچار نشود.
کاپ: روجریو میکاله درباره ستاره ملی پوش بارسلونا گفته: نیمار بهترین بازیکن دنیا می شود، پس باید به او بیشتر احترام بگذاریم. او هنوز جوان است. می دانم ممکن است او گاهی رفتارش طوری باشد که ما دوست نداشته باشیم. اما اگر ما در سن او همه چیزهایی که او دارد را داشته باشیم، همین کارها را نمی کنیم؟ اگر به بهترین بازیکنانمان احترام نگذاریم آن ها دیگر با ما نخواهند بود.  مارتا و نیمار دو فوتبالیست بزرگ برزیل هستند. اما نیمار هنوز 24 سال سن دارد و کامل بالغ نشده است. اوج یک بازیکن معمولا در 28 سالگی است، هم از نظر فیزیکی و هم از نظر روحی. نیمار هم از 17 سالگی به فشار رهبر بودن زندگی کرده است.  
 

[ منبع این مطلب سایت فردانیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فردانیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X