ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرمربی تیم ویارئال اسپانیا برکنار شد

مادرید- ایرنا- در حالی که تنها 9 روز برای آغاز فصل جدید لا لیگای اسپانیا باقی مانده، باشگاه فوتبال ویارئال در آخرین ساعت چهارشنبه شب اعلام کرد «مارسلینو گارسیا تورال» سرمربی این تیم را برکنار نمود.

به گزارش ایرنا و به نقل از روزنامه ورزشی 'اسپورت' چاپ بارسلون، ویارئال در این رابطه تصمیم گرفت که مارسلینو گارسیا تورال که به مدت سه سال و شش ماه مربیگری “زیردریایی زرد” را بر عهد داشت و همه تیم فنی وی از جمله «روبن اوریا» مربی دوم و «ایسماعل فرناندز» مربی بدنسازی را برکنار کند.
ویارئال در اطلاعیه که در سایت رسمی این باشگاه منتشر کرد، از همه خدماتی که مارسلینو به این تیم ارائه داده قدردانی کرده و برای وی آرزوی موفقیت کرد و اعلام نمود جانشین موقت یا نهایی مارسلینو را در ساعت های آینده معرفی خواهد کرد.
به نظر می رسد که این باشگاه در نظر ندارد دلایل برکناری مارسلینو را فاش کند و باید در نظر داشت که مارسلینو در اواخر سال 2015 میلادی ، قرارداد خود با تیم ویارئال را بیش از 3 سال تا ژوئن 2019 تمدید کرده بود.
درهر حال در پشت این برکناری، مساله اختلافات نظری است که مارسلینو و باشگاه در هفته های اخیر در مورد برنامه ریزی ورزشی داشتند. مارسلینو که شروط بسیار بلندپروازانه ای برای دیدارهای مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا گذاشته بود با جذب برخی از بازیکنانی که باشگاه انجام داد موافق نبود و به همین دلیل روابط بین دو طرف سرد شد.
از سوی دیگر این برکناری در حالی صورت می گیرد که ویارئال، ۶ روز دیگر در دیدار مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا در مقابل تیم فرانسوی موناکو قرار می گیرد.
اروپام *5*491**1275


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X