ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آتش سوزی کارگاه تولید و انبار نگهداری فوم در خورموج بوشهر مهار شد

بوشهر-ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و جانشین شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دشتی استان بوشهر گفت: آتش سوزی در کارگاه تولید و انبار نگهداری فوم درشهر خورموج مرکز شهرستان دشتی استان بوشهر پس از گذشت 20 دقیقه از وقوع بطور کامل مهار شد.

حمید بردستانی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: انبار و گارگاه تولید فوم درشهرخورموج ساعت 18:20 آتش گرفت.
وی اضافه کرد: در پی این حادثه سه دستگاه خودور آتش نشانی با 15 نیروی آتش نشان به محل آتش سوزی اعزام شدند که پس از 20 دقیقه تلاش این آتش سوزی بوطر کامل مهار شد.
وی اضافه کرد: مساحت این انبار و کارگاه تولید فوم 350 مترمربع است و مسئول کارگاه علت آتش سوزی آن را اتصال برق در دستگاه تولید فوم عنوان کرده است.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دشتی در مورد میزان خسارت وارده و پرداخت خسارت اتش سوزی اظهار کرد: این کارگاه بیمه بوده و میزان و نحوه پرداخت خسارت پس از بررسی توسط کارشناسان اعلام خواهد شد.
بردستانی از سرعت عمل وتلاش ماموران آتش نشانی شهرداری خورموج در مهار فوری وسریع آتش سوزی تقدیر کرد.
شهرستان دشتی با مرکزیت شهر خورموج و 80 هزار نفر جمعیت د ر 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
7206/6043


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X