ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

كميته فوتسال ارث پدری نيست؛ لطفا برای خود جانشنين تعيين نكنيد!

رئيس پيشين كميته فوتسال بدون در نظر گرفتن هيات رييسه فدراسيون فوتبال براي انتخاب رييس بعدی تعيين تكليف مي كند. به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشى باشگاه خبرنگاران، مهمترين خبر فوتسالي هفته گذشته انتصاب سيدرضا افتخاري به عنوان سرپرست باشگاه استقلال تهران و جدايي وي از كميته فوتسال بود و بدين ترتيب دوران فعاليت اين مدير پرمشغله در فوتسال به پايان رسيد. 
در حالي كه گمانه زني در مورد رييس جديد كميته فوتسال به اوج خود رسيده سيد رضا افتخاري ادعا مي كند به توصيه او علي كفاشيان به زودي به عنوان سرپرست كميته فوتسال معرفي خواهد شد و بدين ترتيب سايه افتخاري از سر فوتسال كوتاه نخواهد شد.
پس از اين اظهار نظر جالب بر خود واجب ديديم مواردي چند را در اين موضوع ياداور شويم:
پيش از هر چيزي لازم است از زحمات چند ساله افتخاري در كميته فوتسال قدرداني شود كه البته به دليل چند شغله بودنش نمي توانستيم تمام و كمال از حضورش بهره مند شويم اما بعد از اين فعاليت و مسئوليت دشوار به اين مرد موسپيدكرده ورزش خسته نباشيد ميگوييم.
اينكه يك مسئول رده بالاي ورزش با پايان دوران مديريتش بخواهد همچنان سايه اي بالاي سر ان رشته بماند نمي تواند راهي موثر براي روزهاي خوش باشد چرا كه افتخاري و تيمش و عقايد و تجربه و ارتباطات و هر انچه كه با خود به فوتسال اورده بود در اين مدت زمان چندساله خودش را نشان داده و چه بهتر كه به جاي وصيت به انتخاب يك نفر خاص، اجازه دهد تا فردي جديد با عقايد و انگيزه و شور جديد وارد عرصه اين رشته پرطرفدار ورزشي شود.
همچنين اين ادعا كه "بعد از خودم فردي ديگر را براي رياست انتخاب و معرفي كردم" تنها مختص نظامهاي پادشاهي و يا ميراث پدري است كه بي شك كميته فوتسال به عنوان يك مجموعه پويا هرگز در اين دو دسته جاي نمي گيرد. 
روي سخن پايانيمان به عنوان هوادار عاشق فوتسال با مديران بالارتبه فوتبال ايران خاصه اقاي مهدي تاج رييس فدراسيون فوتبال است. 
جناب اقاي تاج،  فوتسال ايران به عنوان موفق ترين و پرافتخارترين رشته ورزشي تيمي در كشور طرفداران ميليوني مخصوص خود را دارد كه گواه اين ادعا حضور پرشور و بي وقفه سالني بازها در مسابقات رسمي، محلي، اداري و ... است. ما سالهاست با وجود سرمايه انساني، گدايي توجه مي كنيم. انتظار زيادي نداريم. داشتن مدير تمام وقت كه دلسوخته فوتسال باشد كمترين حق ماست. 
اگر هفته اي چند ساعت مي توانستيم افتخاري دو شغله را در كميته فوتسال ببينيم ،قطعا نمي توانيم كفاشياني را كه با از دست دادن رياست فدراسيون در پستي پايين تر، آن صلابت سابق را نداشته و همزمان در پستهاي نايب رييسي فدراسيون فوتبال، عضويت هيات رييسه فدراسيون ، عضويت كميته فوتسال كنفدراسيون فوتبال اسيا و عضويت شوراي عالي فوتسال فيفا در چهار شغل ديگر به جز كميته فوتسال فعاليت مي كند را به همان ميزان هم ببينيم. در حالي كه فوتسال ما نياز به توجه تمام وقت با تمام تمركز دارد .
همچنين از شما به عنوان نفر اول فوتبال كشور انتظار مي رود به هيچ فردي اجازه تعيين تكليف براي شما داده نشود و افراد شايسته بر اساس سازوكار صحيح از پيش تعيين شده از ميان افراد دلسوز فوتسال براي اين سمت انتخاب شوند. 
با آرزوي بازگشت فوتسال به قله افتخار
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X