ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آسیب دیدگی 7 نفر در حادثه سقوط دوربین

پس از سقوط یک دوربین معلق در پارک المپیک شهر ریو، 7 نفر دچار آسیب دیدگی شدند. آسیب دیدگی 7 نفر در حادثه سقوط دوربینبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از سقوط دوربین معلق در پارک المپیک شهر ریو، 7 تن که شامل یک نوجوان 11 ساله نیز می شود دچار آسیب دیدگی شدند.
این دوربین ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت محلی، در نزدیکی ورزشگاه بسکتبال سقوط کرد و موجب آسیب دیدگی 2 زن شد که یکی از آنها دچار خون ریزی شدید بینی گردید.
5 نفر دیگر نیز به علت برخورد با سیم فولادی دچار آسیب دیدگی شدند.
در این حادثه هیچ یک از 7 نفر دچار آسیب دیدگی جدی نشدند، اما 4 نفر به بیمارستانی در نزدیکی محل حادثه منتقل شدند و 3 نفر دیگر نیز به صورت سرپایی در پارک درمان شدند.
لازم به ذکر است که این دوربین متعلق به سرویس خبری المپیک وابسته به کمیته بین المللی المپیک بود و علت حادثه سقوط دوربین نیز در دست بررسی است.


انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X