85 درصد جرایم در شهرها مربوط به مناطق حاشیه نشین است

اردبیل - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت : 85 درصد جرایم در شهرها مربوط به حاشیه نشینی است و در این زمینه باید برنامه سازان و تهیه کنندگان صدا و سیما در تولید برنامه ها و مستندهای فنی اهتمام ویژه ای از خود نشان دهند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، یوسف خدادادی در نشستی با مسوولان صدا و سیمای اردبیل با بیان اینکه آسیب های اجتماعی همچون افزایش طلاق ، بالا رفتن سن ازدواج ، خشونت و اعتیاد تبدیل به معضل در جامعه شده بیان کرد: این آسیب ها با حضور قضات و کارشناسان متخصص دادگستری در برنامه های مختلف صدا و سیما باید بررسی و کنترل شوند.
وی بر لزوم اطلاع رسانی از افزایش روزافزون آسیب های اجتماعی در جامعه تاکید کردو اضهار کرد: باید از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی و آگاه سازی خانواده ها استفاده شود.
خدادادی همچنین از کاهش 12 درصدی جرایم در سال گذشته در این استان به همت تمام دستگاهها و نهادها و با همکاری مردم خبر داد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی دادگستری اردبیل ،مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این نشست با اشاره به اینکه صدا و سیمای مرکز اردبیل می تواند نقش مهمی در آگاه سازی اذهان عمومی داشته باشد از تهیه و تولید برنامه های رادیویی و تلویزیونی با محوریت کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی خبر داد.
6018/6016


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «85 درصد جرایم در شهرها مربوط به مناطق حاشیه نشین است» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X