ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

85 درصد جرایم در شهرها مربوط به مناطق حاشیه نشین است

اردبیل - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت : 85 درصد جرایم در شهرها مربوط به حاشیه نشینی است و در این زمینه باید برنامه سازان و تهیه کنندگان صدا و سیما در تولید برنامه ها و مستندهای فنی اهتمام ویژه ای از خود نشان دهند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، یوسف خدادادی در نشستی با مسوولان صدا و سیمای اردبیل با بیان اینکه آسیب های اجتماعی همچون افزایش طلاق ، بالا رفتن سن ازدواج ، خشونت و اعتیاد تبدیل به معضل در جامعه شده بیان کرد: این آسیب ها با حضور قضات و کارشناسان متخصص دادگستری در برنامه های مختلف صدا و سیما باید بررسی و کنترل شوند.
وی بر لزوم اطلاع رسانی از افزایش روزافزون آسیب های اجتماعی در جامعه تاکید کردو اضهار کرد: باید از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی و آگاه سازی خانواده ها استفاده شود.
خدادادی همچنین از کاهش 12 درصدی جرایم در سال گذشته در این استان به همت تمام دستگاهها و نهادها و با همکاری مردم خبر داد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی دادگستری اردبیل ،مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این نشست با اشاره به اینکه صدا و سیمای مرکز اردبیل می تواند نقش مهمی در آگاه سازی اذهان عمومی داشته باشد از تهیه و تولید برنامه های رادیویی و تلویزیونی با محوریت کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی خبر داد.
6018/6016


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X