ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انهدام باند خانوادگی مواد فروش در شمال تهران/ پس از آزادی از زندان، باند تشکیل دادند!

جامعه > پلیس - ایسنا نوشت: سرکلانتر یکم پلیس پایتخت از دستگیری سه عضو یک خانواده که بلافاصله پس از آزادی از زندان اقدام به ایجاد باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شمال تهران کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ حسنوند در تشریح جزئیات این خبر گفت: از مدتی قبل با شکایت‌های مکرر شهروندان ساکن خیابان های باغ شاطر و فناخسرو و اطراف آن در خصوص فعالیت های مجرمانه اعضای یک خانواده توزیع کننده مواد مخدر، تیمی از ماموران کلانتری 122 دربند برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه در بررسی ها مشخص شد که این متهمان سابقه‌دار از توزیع کنندگان حرفه ای مواد مخدر در این محدوده هستند، گفت: در تحقیقات بعدی نیز مشخص شد که این افراد مدتی را در زندان بوده و به تازگی پس از طی دوره محکومیت به سراغ کارهای مجرمانه خود بازگشته اند.

سرکلانتر یکم پلیس پایتخت با اشاره به اخذ دستور قضایی برای برخورد و دستگیری این افراد، اظهارکرد: پس از تحقیقات انجام شده نتیجه تشکیل پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقبا دستور بازداشت متهمان صادر و سه متهم طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان بازداشت شدند.

حسنوند با اشاره به انتقال سه متهم دستگیر شده به مقر انتظامی خاطرنشان کرد: سه متهم در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفتند و گرچه در ابتدا اصرار بر بی گناهی خود داشتند اما در مواجهه با ادله و شواهد موجود چاره ای جز اعتراف نداشته و به جرم خود مبنی بر توزیع مواد مخدر اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه متهمان سه عضو یک خانواده بودند، گفت: این افراد پس از تکمیل پرونده به پایگاه یکم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند.

۴۷۴۷

[ منبع این مطلب سایت خبرآنلاین،جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انهدام باند خانوادگی مواد فروش در شمال تهران/ پس از آزادی از زندان، باند تشکیل دادند!» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرآنلاین،جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X