ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برخی‌ها مذاکره را وسیله سازش و تسلیم قرار می‌دهند/ گفت‌وگو برای سازش مطرود است

حضور حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج در خبرگزاری تسنیم
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه برخی‌ها گفت‌وگو و مذاکره را وسیله سازش و تسلیم قرار می‌دهند، گفت: گفت‌وگو اگر برای ایجاد سازش باشد مطرود است.

حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمدرضا تویسرکانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تالش اظهار داشت: برخی‌ها گفت‌وگو و مذاکره را وسیله سازش و تسلیم قرار می‌دهند اما ما اهل چنین گفت‌وگویی نیستیم؛ گفت‌وگو اگر برای ایجاد سازش باشد مطرود است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: گفت‌وگو اگر برای گرفتن حق باشد خوب است و ما اهل چنین گفت‌وگویی هستیم مانند گفت‌وگویی که امام حسین(ع) انجام داد. ما اهل حکمت و موعظه و نصیحت هستیم و گفت‌وگو را برای فهمیدن حق و تسلیم شدن در برابر حق قبول داریم.

تویسرکانی با بیان اینکه عصر غیبت، عصر دینداری است افزود: عصر غیبت عصر بازگشت مردم به دین است و این دوران، عصر شکوفایی فطرت انسان‌هاست. هرچقدر ما به ظهور نزدیک می‌شویم گرایش به دینداری در بین اقشار جامعه بیشتر می‌شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، تصریح کرد: این مراسم‌ها، نمونه چنین وعده‌هایی است که در قرآن و روایات دینی داده شده که نسل جوان ما، هم شیعه و هم اهل سنت در چنین فضاهای معنوی فطرت خود را از معارف ناب اسلام سیراب می‌کنند.

وی گفت: برای مقابله با نفوذ دشمن دو راه بیشتر وجود ندارد؛ اول بصیرت؛ چرا که هر چه بصیرت ما بیشتر باشد راه‌های نفوذ دشمن بسته می‌شود و دوم ولایتمداری؛ لذا ما با بصیرت و ولایتمداری می‌توانیم در مقابل نفوذ دشمن ایستادگی کنیم و کسی که دستش در دست قرآن و ولایت باشد هیچ وقت گمراه نمی‌شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مقابله با عملیات‌های فرهنگی دشمن در دوران جنگ نرم افزود: برگزاری با شکوه و عظمت دعای ندبه، یکی از عملیات‌های فرهنگی تاثیرگذار برای حفظ مکتب اهل بیت (ع) است.

تویسرکانی با بیان اینکه برای مقابله با عملیات‌های فرهنگی دشمن با برگزاری این مراسم‌ها باید عملیات فرهنگی انجام دهیم اظهار کرد: دعای ندبه یک نوع تهاجم علیه مبانی فکری دشمن و شیطان است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: در دوران غیبت که دشمن از تمام روش‌ها برای گرفتن امید و نشاط  در بین مسلمانان  مورد استفاده قرار می‌دهد دعای ندبه یک تدبیر بزرگ برای حفظ روحیه برادری مسلمانان است.

انتها پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X