ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ناتو و اتحادیه اروپا با مردم و دولت ترکیه ابراز همدردی کردند

ناتو و اتحادیه اروپا با مردم و دولت ترکیه ابراز همدردی کردند

اتحادیه اروپا و ناتو در پی حمله تروریستی شب گذشته، با انتشار بیانیه‌های جداگانه با مردم ترکیه و دولت این کشور ابراز همدردی کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، اتحادیه اروپا و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی امروز-یکشنبه- با انتشار بیانیه‌های جداگانه با مردم و دولت ترکیه ابراز همدردی کردند.

اتحادیه اروپا و ناتو ضمن ابراز همدردی با ترکیه، بر مبارزه همه‌جانبه علیه تروریسم تاکید کردند.

«فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: «به عنوان اتحادیه اروپا، با مردم و دولت ترکیه همدردی می‌کنیم و همکاری خود با ترکیه در مبارزه علیه تروریسم را افزایش خواهیم داد. می‌بایست همگی در کنار یکدیگر قرار گرفته و از امنیت، دموکراسی و صلح دفاع کنیم.»

«ینس استولتنبرگ» دبیرکل ناتو نیز اعلام کرد: «ناتو حمله‌های تروریستی در ترکیه را شدیدا محکوم می‌کند. به مردم ترکیه و کسانی که عزیزان خود را در حمله‌های تروریستی از دست دادند و یا در این حمله‌ها مجروح شدند، تسلیت می‌گوییم. با ترکیه در مبارزه علیه تروریسم همکاری خواهیم کرد.»

[ منبع این مطلب سایت ایلنا، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایلنا، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X