ناتو و اتحادیه اروپا با مردم و دولت ترکیه ابراز همدردی کردند

ناتو و اتحادیه اروپا با مردم و دولت ترکیه ابراز همدردی کردند

اتحادیه اروپا و ناتو در پی حمله تروریستی شب گذشته، با انتشار بیانیه‌های جداگانه با مردم ترکیه و دولت این کشور ابراز همدردی کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، اتحادیه اروپا و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی امروز-یکشنبه- با انتشار بیانیه‌های جداگانه با مردم و دولت ترکیه ابراز همدردی کردند.

اتحادیه اروپا و ناتو ضمن ابراز همدردی با ترکیه، بر مبارزه همه‌جانبه علیه تروریسم تاکید کردند.

«فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: «به عنوان اتحادیه اروپا، با مردم و دولت ترکیه همدردی می‌کنیم و همکاری خود با ترکیه در مبارزه علیه تروریسم را افزایش خواهیم داد. می‌بایست همگی در کنار یکدیگر قرار گرفته و از امنیت، دموکراسی و صلح دفاع کنیم.»

«ینس استولتنبرگ» دبیرکل ناتو نیز اعلام کرد: «ناتو حمله‌های تروریستی در ترکیه را شدیدا محکوم می‌کند. به مردم ترکیه و کسانی که عزیزان خود را در حمله‌های تروریستی از دست دادند و یا در این حمله‌ها مجروح شدند، تسلیت می‌گوییم. با ترکیه در مبارزه علیه تروریسم همکاری خواهیم کرد.»

[ منبع این مطلب سایت ایلنا، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ناتو و اتحادیه اروپا با مردم و دولت ترکیه ابراز همدردی کردند» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایلنا، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X