ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کشف محموله میلیاردی لوازم خانگی قاچاق از یک دستگاه کانتینر در آستارا

آستارا- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا از کشف محموله میلیاردی لوازم خانگی قاچاق از یک دستگاه کانتینر خبر داد.

سرهنگ رحیم مهدی زاده عصر شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: ماموران انتظامی شهرستان حین گشت زنی به یک دستگاه تریلی کانتینر دار مشکوک شده و این خودرو را متوقف کردند.
وی با بیان اینکه ماموران در بررسی های خود از داخل کانتینر، در مجموع 20 هزار و 285 قطعه لوازم قاچاق خارجی را کشف کردند،افزود: محموله توقیف و پس بررسی های صورت گرفته مشخص شد که مالک لوازم خانگی فاقد هرگونه مدارک گمرگی است.
فرمانده انتظامی شهرستان آستارا در ادامه مبدا این محموله قاچاق را یکی از شهرستان های جنوبی کشور و مقصد آن را شهرستان آستارا اعلام کرد و بیان داشت: ارزش تقریبی این محموله قاچاق حدود یک میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است.
وی با بیان اینکه مالک 36 ساله این اجناس با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی شد، اظهار داشت: خودروی تریلی نیز به علت دارا بودن حکم توقیف قضایی به پارکینگ منتقل شد.
سرهنگ مهدی زاده در ادامه هدف مجموعه انتظامی شهرستان آستارا از مبارزه با پدیده قاچاق کالا را حمایت از تولید کنندگان داخلی و زمینه سازی اشتغال جوانان در تولید داخلی عنوان کرد و افزود: پلیس با تمام قدرت با بر هم زنندگان امنیت اقتصادی کشور مبارزه و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
شهرستان آستارا در منتهی الیه غرب استان گیلان و در همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
7105/6070


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X