تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت شهرک‌های صنعتی و کمیته امداد استان قزوین منعقد شد/استقرار 15 ناحیه و شهرک صنعتی در استان

تفاهم نامه
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت شهرک‌های صنعتی و کمیته امداد امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، حمیدرضا خانپور بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای فراهم کردن بستر اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد، تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت شهرک‌های صنعتی و کمیته امداد استان قزوین منعقد شد.

وی بیان کرد: استان قزوین دارای 15 ناحیه و شهرک صنعتی بوده که می‌توان با استفاده بهینه و درست از ظرفیت‌های موجود بستر لازم به منظور اشتغالزایی و کارآفرینی نسل جوان جامعه را فراهم کرده و شاهد رونق اقتصادی و افزایش صادرات محصولات تولیدی استان باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: متاسفانه در جامعه کنونی شاهد رشد معضل بیکاری در سطح کشور و استان هستیم که این امر آسیب‌های اجتماعی جدی را در پی دارد و برطرف کردن این مشکل نیازمند تعامل دستگاه‌های اجرایی مربوط است.

خانپور با بیان اهداف انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت شهرک‌های صنعتی و کمیته امداد استان قزوین ادامه داد: تامین تیروی انسانی متخصص، آموزش مددجویان بر مبنای مهارت‌های موردنیاز، اشتغال مددجویان و کسب درآمد آنها را از می‌توان از جمله اهداف انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین این دو نهاد نام برد.

وی از استقرار واحدهای کاریابی به منظور جذب نیروهای جویای کار و اشتغالزایی در سطح جامعه خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین عنوان کرد: واحدهای تولیدی کوچک در راستای اشتغالزایی و رونق بازار کسب و کار توسط مددجویان کمیته امداد فعال و راه‌اندازی خواهد شد.

خانپور گفت: حمایت ویژه از تولیدکنندگان و صاحبان واحدهای تولیدی و اعطای تسهیلات به این واحدها در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از اولویت‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت شهرک‌های صنعتی و کمیته امداد استان قزوین منعقد شد/استقرار 15 ناحیه و شهرک صنعتی در استان» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X