ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جزييات دقيق پرداخت حقوق شهردار تهران/ حقوق دریافتی قالیباف، ماهانه هفت ميليون و پانصد هزار تومان است

با توجه به انتشار خبر ميزان حقوق دريافتي شهردار تهران كه از سوي اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر تهران اعلام و بعضا با برداشت هاي متفاوتي در رسانه ها همراه بوده است ، موارد ذيل جهت اطلاع و اقدام لازم منتشر می شود. جزييات دقيق پرداخت حقوق شهردار تهران/ حقوق دریافتی قالیباف، ماهانه هفت ميليون و پانصد هزار تومان است
سرویس اجتماعی فردا؛ کانال تلگرامی سخنگوی شهردار تهران نوشت:
خبرنگاران و اعضاي محترم كانال سخنگوی شهرداري تهران
با توجه به انتشار خبر ميزان حقوق دريافتی شهردار تهران كه از سوی اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران اعلام و بعضا با برداشت های متفاوتی در رسانه‌ها همراه بوده است ، موارد ذيل جهت اطلاع و اقدام لازم منتشر می شود:
 
مطابق اسناد تفريغ بودجه مصوب سال 1394 شهرداري تهران كه به شوراي شهر تقديم شده است، حقوق و مزايای شهردار تهران ماهانه يازده ميليون و نود و هفت هزار و نهصد و هشتاد و سه تومان می باشد. 
همچنين مطابق ماده 2 آيين نامه حقوق و مزاياي شهرداران، چنانچه عمليات عمراني مصوب شهر طبق برنامه هاي مصوب پيشرفت كند مبلغی تحت عنوان فوق العاده عمران (كه با فرمول خاص اين آيين نامه محاسبه می شود)، بصورت ساليانه به شهردار پرداخت می شود كه البته نبايد از دوبرابر رقم حقوق ماهيانه شهردار تجاوز كند. ميانگين اين رقم در ماه هاي مختلف حدود سه ميليون تومان بوده است. 
بنابراين جمعا آنچه كه به شهردار تهران تحت عنوان حقوق، مزايا و فوق العاده عمران تعلق می گيرد 14 ميليون تومان است.
البته اين رقمی است كه مطابق قانون بايد به شهردار تهران پرداخت شود و مناسبات پرداخت حق الجلسات اعضاي شورای شهر و ...  نيز بر اساس اين رقم محاسبه می شود اما آقای دكتر محمد باقر قاليباف بخشي از اين مبلغ ياد شده را كه معادل حقوق دريافتی عضويت در هيات علمی دانشگاه تهران است  به اين دانشگاه بر می گرداند ، لذا عايدی ايشان از شهرداری تهران مبلغ هفت ميليون و پانصد هزار تومان است .

[ منبع این مطلب سایت فردانیوز، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فردانیوز، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X