ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امام جمعه یاسوج: خبرگزاری جمهوری اسلامی زبان گویای مردم و نظام است

یاسوج- ایرنا- امام جمعه یاسوج گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) زبان گویای مردم و نظام است و باید بیش از پیش امین، راستگو، دلسوز و به روز باشد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید علی اصغر حسینی روز یکشنبه در نشست با معاون خبر و مدیرکل اخبار استانهای خبرگزاری جمهوری اسلامی در یاسوج اظهار داشت: ایرنا باید حقایق را به مردم ارائه داده و آنچه خیر امت است را منتشر و منعکس کند.
وی گفت: چنانچه در هر امری از جمله کار خبری و رسانه ای به طور صادقانه و خالصانه عمل شود بخش عمده ای از مشکلات جامعه برطرف می شود.
امام جمعه یاسوج افزود: تمامی قشرهای جامعه از جمله خبرنگاران و روحانیون باید نسبت به جریان ها و موضوعات سیاسی روز آگاهی کافی داشته باشند اما نباید سیاست زده شوند.
حجت الاسلام حسینی بیان کرد: ایجاد اختلاف با هر روش و ابزاری در جامعه خطرناک و زیانبار بوده و دوری از تفرقه نیز همواره مورد تاکید آیات و روایات است.
وی ابراز داشت: تمامی ارکان جامعه اسلامی از جمله مسئولان اجرایی و رسانه ها باید اسلامی باشند و احکام دینی و الهی را با دقت رعایت کنند.
معاون خبر سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز گفت: ایرنا 82 سال سابقه خدمت و فعالیت در نظام دارد و تنها خبرگزاری رسمی حاکمیت در کشور است.
مسعود نوری اظهار داشت: خبرگزاری ایرنا از خدمات و عملکرد تمامی نهادهای حاکمیتی اطلاع رسانی دقیق، جامع و کامل می کند.
وی افزود: ایرنا یک دستگاه اطلاع رسانی امین حاکمیت بوده و هیچ توجهی به مسائل حزبی و جناحی ندارد.
معاون خبر سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی بیان کرد: ایرنا در سه سال اخیر و با آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون تغییر اساسی کرده و به عنوان چشم و گوش نظام انجام وظیفه می کند.
نوری عنوان کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی اقدام به اطلاع رسانی دقیق، جامع و کامل از اخبار و رویدادهای کشور می کند و با تهیه بولتن هایی اطلاعات و خبرها را در اختیار مسئولان کشوری قرار می دهد.
نوری ابراز داشت: ایرنا در خارج از کشور دفاتر و نمایندگی هایی دارد که اخبار و رویدادهای دیگر نقاط دنیا را در اختیار مسئولان اجرایی کشور قرار می دهد.
وی گفت: اطلاع رسانی خبرگزاری جمهوری اسلامی عاری از هرگونه سیاسی بازی های روز بوده و به دور از تعلق خاطر به جناح خاص و مسائل جناحی و سیاسی است.
نوری بیان کرد: مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد از رئیس جدید ایرنا استان در راستای انجام هر چه مطلوبتر وظایف و رسالت های خبری و رسانه ای حمایت همه جانبه کنند.
معاون خبر به همراه علی حیدری مدیر کل اخبار استانهای خبرگزاری جمهوری اسلامی به منظور معرفی حسینعلی راشکی به عنوان رئیس جدید این خبرگزاری در کهگیلویه و بویراحمد به این استان سفر کردند.
7535/8005/6110


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X