ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری اولین جشنواره تابستانی کسب‌وکار در دانشگاه صنعتی بهبهان

57345160.jpg

مسئول کانون شکوفایی و خلاقیت دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان از برگزاری اولین جشنواره تابستانی کسب‌وکار در این دانشگاه خبر داد.

توران دستیار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: اولین جشنواره تابستانی کسب‌وکار با هدف شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان از 13 شهریورماه در دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء کار خود را آغاز کرده است و چهارشنبه 24 شهریورماه به اتمام می‌رسد.

وی افزود: در این جشنواره برای آموزش مهارت‌هایی مانند ارتباط مؤثر، حل مسأله، مهارت‌های کسب‌وکار و کارآفرینی به دانش‌آموزان، کارگاه‌های آموزشی فن بیان، کسب‌وکار، کلاس‌های رباتیک و نقش ایده‌پروری در کارهای دانش‌بنیان در نظر گرفته شده است.

مسئول کانون شکوفایی و خلاقیت دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان ادامه داد: دانش‌آموزان در کنار برگزاری این کارگاه‌ها همچنین از فعالیت‌های کارآفرین‌های موفق شهرستان بازدیدهای علمی خواهند داشت تا با مشاغل مختلف موجود در شهرستان آشنا شوند؛ یک کمپین مطالعه کتاب نیز برای شرکت‌کنندگان این جشنواره در نظر گرفته شده است که طی آن دانش‌آموزی که بیشترین کتاب‌ها را مطالعه کرده باشد به‌عنوان نفر اول معرفی می‌شود.

دستیار با بیان این‌که 14 دانش‌آموز 10 تا 16ساله در این جشنواره شرکت کرده‌اند، گفت: در روز اختتامیه نیز نمایشگاهی از ساخته‌های دانش‌آموزان در کلاس رباتیک برپا می‌شود؛ همچنین دانش‌آموزان به‌صورت تیمی بررسی‌هایی درباره‌ی گیاهان دارویی و صنایع موجود در شهرستان انجام می‌دهند تا راه‌حل‌هایی برای ایجاد کسب‌وکارهای خلاقانه و ایجاد نوآوری در بهبهان معرفی ‌کنند.

انتهای پیام

[ منبع این مطلب سایت ایسنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایسنا، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X