ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری همایش‌های علمی مشارکتی با مراکز علمی در اردبیل افزایش می‌یابد

دانشگاه محقق اردبیلی
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: برگزاری همایش‌ها و سمینارهای آموزشی و علمی مشارکتی با دانشگاه‌ها و مراکز علمی در اردبیل افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاردبیل، گودرز صادقی صبح امروز در دیدار با سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اردبیل با تاکید بر همکاری‌های مشترک این دو دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه جامع علمی کاربردی در کاربردی کردن آموزش و نیز برگزاری دوره‌های تکمیلی و پودمانی برای دانشجویان می‌تواند مفید واقع شود.

وی افزود: تلاش می‌کنیم در حال حاضر مقدمات همکاری برای استفاده از خدمات آزمایشگاهی و کتابخانه‌ای دانشگاه محقق اردبیلی برای دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اردبیل فراهم شود تا از این طریق شاهد بهره‌مندی دانشجویان از این امکانات باشیم.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: می‌توانیم میان دو دانشگاه اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی، همایش‌ها و سمینارهای مشترک علمی کنیم چرا که برگزاری مشترک این همایش‌ها می‌تواند نتایج و ثمرات بسیار مطلوب و مناسبی را به دنبال داشته باشد.

صادقی بیان کرد: دانشگاه محقق اردبیلی می‌تواند در زمینه تبادل استاد و نیز برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی مورد نیاز برای اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اردبیل نقش موثری داشته باشد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اردبیل نیز در این دیدار با بیان اینکه برای آموزش مشاغل رایج در جامعه نیازمند مرکزی برای آموزش هستیم، گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌تواند این نقش را به خوبی ایفا کند.

داریوش لطیفی با بیان اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌تواند در زمینه مهارت‌افزایی فارغ‌التحصیلان موثر واقع شود، اظهار کرد: این نقش موثر می‌تواند با تعریف دوره‌های پودمانی محقق شود.

وی بیان کرد: اخیرا رشته‌های جدید برای مرکز علمی کاربردی کشت و صنعت مغان به تصویب رسیده که این رشته‌ها به دفترچه انتخاب رشته نیز برای سال تحصیلی جدید الحاق شده است و این امر می‌تواند سبب تربیت دانشجویان در این رشته و تسهیل در این امور و مشاغل شود.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری همایش‌های علمی مشارکتی با مراکز علمی در اردبیل افزایش می‌یابد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X