ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مردودی مجدد 4 داور و یک کمک داور در تست آمادگی جسمانی

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی فر در مورد برگزاری تست آمادگی جسمانی مجدد داوران مردود شده اظهار داشت: در تست آمادگی جسمانی پیش از فصل 12 داور و 13 کمک داور لیگ برتری مردود شده‌ بودند، به همین منظور امروز (دوشنبه) از داوران و کمک داوران رد شده آزمون‌های مجدد آمادگی جسمانی گرفته شد که در نهایت 4 داور و یک کمک داور نتوانستند این تست ها را با موفقیت پشت سر بگذارند.
وی در ادامه با تشکر از هیئت فوتبال استان فارس گفت: از میزبانی خوب و شایسته هیئت فوتبال استان فارس به دلیل برگزاری این تست‌ها تشکر ویژه‌ای داشته باشم.
داوران شرکت کننده در این آزمون تست های آمادگی جسمانی خود را زیر نظر فریدون اصفهانیان، حسن‌ کامرانی‌فر و سیدحسین نورانی پشت سرگذاشتند.
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت میزان، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت میزان، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X