ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دیدار آیت الله هاشمی رفسنجانی با خانواده مرحوم آیت الله طبسی

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در منزل مرحوم آیت الله عباس واعظ طبسی در مشهد با همسر و فرزندان تولیت فقید آستان قدس رضوی دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش ایرنا، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت الله واعظ طبسی از وی به عنوان دوستی صمیمی و همسنگری قدیمی در همه مقاطع مبارزه، پیروزی، تثبیت و تداوم نظام و انقلاب اسلامی یاد کرد. وی فقدان آن مرحوم را مصیبتی بزرگ توصیف و بیان کرد: بدون حضور ایشان واقعا سفر به مشهد صفای سابق را ندارد و خلاء وجودی مرحوم طبسی کاملا احساس می شود. 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: اوج این ناراحتی زمانی بیشتر می شود که ما در هر جلسه تشخیص مصلحت نظام جای خالی ایشان را می بینیم. 
همسر و فرزندان آن مرحوم نیز در گفت و گویی صمیمی از حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در بیمارستان برای عیادت مرحوم طبسی در زمان بیماری، صدور پیام تسلیت و همچنین فرستادن نماینده در مراسم تشییع قدردانی کردند. 
آیت الله هاشمی رفسنجانی که شامگاه سه شنبه گذشته وارد مشهد شد امروز جمعه این شهر را به مقصد تهران ترک می کند. 

[ منبع این مطلب سایت عصرایران، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت عصرایران، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X