ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تسلط کامل نیروی دریایی سپاه بر خلیج‌فارس/ آمریکا عامل ناامنی خلیج‌فارس/ شناورهای 6 کشور تحت سیطره آمریکا در رصد کامل ندسا

دریادار فدوی
فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید براینکه نیروی دریایی سپاه تسلط کامل بر آب‌راه خلیج فارس دارد، گفت: این تسلط و قدرت سبب شده که تمام شناورهای ۶ کشور تحت سیطره آمریکا در خلیج فارس تحت نظارت و رصد کامل نیروی دریایی سپاه باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار علی فدوی صبح امروز در مراسم الحاق نخستین شناور تندرو بُرد‌بلند در موسسه شهید محلاتی بوشهر، با بیان اینکه در آستانه هفته دفاع مقدس شاهد بهره‌برداری از یکی از دستاوردهای مهم نیروی دریایی سپاه هستیم، اظهار داشت: شناور شهید محمد ناظری دارای قابلیت‌های مهمی در عرصه‌های دفاعی و دریانوردی دارد.

وی با اشاره در سال 95 نیروی دریایی سپاه طراحی‌های جدیدی بر‌اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی کرده است، خاطر‌نشان کرد: پروژه خیلی بزرگی با انواع کاربری‌ها در نیروی دریایی سپاه امسال طراحی و تولید می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه این شناور دارای 3 هزار تن وزن است گفت: این شناور 114 متری هم کاربری نظامی و هم غیر‌نظامی دارد و تا 50 نات دریایی سرعت دارد؛ محدوده این شناور جهانی بوده و این شناور قادر است، در تمام آب‌های آزاد جهان دریانوردی کند.

وی با بیان اینکه طراحی و اجرای این شناور در سازمان خودکفایی نیروی دریایی سپاه انجام شده است، تصریح کرد: این شناور با مشارکت دانشگاه‌های امیرکبیر و صنعتی شریف با فناوری‌های مدرن و پیشرفته طراحی شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به هجمه آمریکایی‌ها در یک‌ماه گذشته علیه سپاه افزود: پنتاگون، وزارت خارجه آمریکا و کاخ سفید در یک‌ماه گذشته ادعایی علیه سپاه کردند که هیچ کدام این اظهارات صحت ندارد.

سردار فدوی با تاکید براینکه نیروی دریایی سپاه تسلط کامل بر آب‌راه خلیج فارس دارد، تصریح کرد: این تسلط و قدرت سبب شده که تمام شناورهای 6 کشور تحت سیطره آمریکا در خلیج فارس تحت نظارت و رصد کامل نیروی دریایی سپاه باشند؛ شناورهای آمریکا، انگلیس، فرانسه، کانادا، استرالیا و نیوزلند در آب‌های بین‌المللی این منطقه حضور دارند و تحت فرماندهی آمریکایی‌ها هستند و سال‌های طولانی است که هیچ یک از این کشورها جرأت نکرده‌اند از قوانین ما تخطی کرده و تخلفی انجام دهند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها عامل ناامنی خلیج فارس هستند، گفت:  حضور شناورهای آمریکایی در خلیج فارس عامل ناامنی و شرارت در خلیج فارس است؛ خروج آمریکا از خلیج‌فارس امنیت این آب‌راه را افزایش می‌دهد.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تسلط کامل نیروی دریایی سپاه بر خلیج‌فارس/ آمریکا عامل ناامنی خلیج‌فارس/ شناورهای 6 کشور تحت سیطره آمریکا در رصد کامل ندسا» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X