ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه منهدم شد/ دستگیری باند سارقان منزل در اسلام آبادغرب

کشف مواد مخدر
دستگیری اعضای باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه، دستگیری باند سارقان منزل در اسلام آبادغرب و کشف ۲۶ مورد انواع سرقت در کرمانشاه از مهمترین اخبار انتظامی استان کرمانشاه است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 9 کیلو و 400 گرم مواد مخدر و دستگیری دو نفر در این زمینه خبر داد.

سرهنگ قباد خنجری گفت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک باند خانوادگی در امر تهیه و توزیع و نگهداری مواد مخدر، موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

خنجری افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تأیید خبر با هماهنگی مرجع قضایی ضمن رعایت حفظ حریم همسایگان توسط مأموران، منزل اعضای این باند مورد بازرسی قرار گرفت و مقدار 9 کیلو و 400 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

وی گفت: متهمان جهت تحقیقات بیشتر به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل شده‌اند.

دستگیری باند سارقان منزل در اسلام‌آباد غرب

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام‌آباد غرب از شناسایی و دستگیری باند سارقان حرفه‌ای منزل خبر داد.

سرهنگ بهروز سرتیپ‌نیا گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت منزل، در سطح شهر اسلام‌آباد غرب، موضوع به ‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

سرتیپ‌نیا افزود: مأموران پلیس آگاهی با بررسی شیوه و شگردهای سارقان در ارتکاب جرم، موفق به شناسایی آنان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام‌آباد غرب عنوان کرد: ماموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات با شناسایی متهمان، این افراد را با هماهنگی قضایی در دو عملیات جداگانه دستگیر کردند.

وی افزود: سه متهم این پرونده در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به پنچ مورد سرقت منزل اعتراف کردند.

سرتیپ‌نیا اظهار کرد: ضمن شناسایی کلیه مالباختگان در این رابطه و بازسازی صحنه‌های سرقت، متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سهولت سرقت اشیای گرانبها و پول نقد، از نگهداری اینگونه اموال در منزل خودداری کنند.

کشف 26 مورد انواع سرقت در کرمانشاه

رئیس پلیس آگاهی استان از کشف 26 مورد انواع سرقت و دستگیری 4 نفر سارق و دو نفر مالخر در نتیجه اجرای طرح استانی مبارزه با سرقت‌های توام با خشونت خبر داد.

سرهنگ محمدرضا امیری بیان کرد: در اجرای دستورالعمل ابلاغی پلیس آگاهی ناجا، طرح مذکور در قالب طرح استانی با تدوین دستورالعمل مربوطه و تعیین وظایف هر یک از یگان‌های اجرایی و ابلاغ قبلی به آنان، در سطح انتظامی استان کرمانشاه به مرحله اجرا درآمد.

وی گفت: در این راستا با استفاده از توان عملیاتی پلیس آگاهی و سایر یگان‌های انتظامی، این طرح در سطح استان اجرا و منجر به کشف یک مورد زورگیری، 11 مورد کیف‌قاپی، پنج دستگاه تلفن همراه مسروقه، دستگیری یک نفر سارق زورگیر، دستگیری سه  نفر سارق کیف قاپ، دستگیری دو نفر مالخر تلفن همراه مسروقه و 9 مورد سرقت احشام شد.

امیری خاطرنشان کرد: به طور معمول افراد کیف قاپ و زورگیر در اطراف بانک‌ها، دفتر اسناد رسمی، بنگاه‌ها، مراکز خرید و یا بازار به دنبال فرصت مناسب برای ارتکاب جرم هستند بنابراین هنگام دریافت پول از این اماکن، مراقب اطراف خود خصوصاَ موتورسیکلت سواران باشید.

انتهای پیام /

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه منهدم شد/ دستگیری باند سارقان منزل در اسلام آبادغرب» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X