ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هک ۵۰۰ میلیون اکانت یاهو تأیید شد / بزرگ ترین هک اطلاعات تاریخ وب قبل از مرگ یاهو -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

,[categoriy]

هک ۵۰۰ میلیون اکانت یاهو تأیید شد / بزرگ ترین هک اطلاعات تاریخ وب قبل از مرگ یاهو

هک ۵۰۰ میلیون اکانت یاهو تأیید شد / بزرگ ترین هک اطلاعات تاریخ وب قبل از مرگ یاهو -آکاهک ۵۰۰ میلیون اکانت یاهو تأیید شد / بزرگ ترین هک اطلاعات تاریخ وب قبل از مرگ یاهو -آکا

آکاایران: هک ۵۰۰ میلیون اکانت یاهو تأیید شد / بزرگ ترین هک اطلاعات تاریخ وب قبل از مرگ یاهو

آکاایران: مدیران یاهو هک شدن 500 میلیون حساب کاربری سایت را تأیید کردند و این خبر قبل از نابودی این کمپانی جالب توجه به نظر می رسد.

به گزارش آکاایران: آکا ایران: یاو رخنه اطلاعاتی از سوی هکرهای دولتی (نامعلوم) را دلیل این هک تاریخی اعلام کرده است. ظاهراً این اتفاق در اواخر 2014 رخ‌داده و اطلاعات سرقت شده شامل اسامی، ایمیل، شماره تلفن، تاریخ تولد، پسوردهای رمزگذاری شده و سؤالات و پاسخ‌های امنیتی حین ساختن اکانت بوده است. پیش‌ازاین هک 427 میلیون اکانت MySpace بزرگ‌ترین هک تاریخ وب بود که یاهو رکورد آن را شکسته است. این خبر هم‌زمان با فروش 4. 8 میلیارد دلاری یاهو به ورایزون در خود توجه است و برخی سهامداران نگران تغییر قیمت فروش یاهو با این خبر هستند.

,[categoriy]

هک ۵۰۰ میلیون اکانت یاهو تأیید شد / بزرگ ترین هک اطلاعات تاریخ وب قبل از مرگ یاهو

[ منبع این مطلب سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هک ۵۰۰ میلیون اکانت یاهو تأیید شد / بزرگ ترین هک اطلاعات تاریخ وب قبل از مرگ یاهو -آکا» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X