ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری آخرین تمرین شاگردان چمنیان پیش از دیدار با عراق

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال نوجوانان برای رویارویی با تیم ملی عراق زیر نظر کادر فنی پیگیری شد. برگزاری آخرین تمرین شاگردان چمنیان پیش از دیدار با عراقبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ تیم ملی نوجوانان کشورمان آخرین تمرین خود را زیر نظر کادر فنی به منظور کسب آمادگی جهت رقابت با نوجوانان عراق بعدازظهر روز گذشته به مدت 60 دقیقه برگزار کرد. همچنین جلسه فنی و آنالیز عراق از دقایقی پیش در محل هتل اقامت تیم ملی آغاز شد و کادر فنی بازیکنان حریف را برای آنها آنالیز و نکات فنی را برای آخرین بار به ملی پوشان نوجوان یادآوری می کند.
گفتنی است، تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران با لباس یکدست سفید امروز از ساعت 16 به وقت تهران در دیدار فینال و برای کسب عنوان قهرمانی  به مصاف سبزپوشان عراق می روند.
انتهای پیام

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X