ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آسیب دیدگی شدید جوان 27 ساله در پی شیرجه در دریاچه/ انتقال مصدوم با بالگرد به بیمارستان

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، مرتضی مرادی پور گفت: جوان 27ساله ای که در دریاچه هویر از توابع شهرستان دماوند، قصد داشته با رفتن به ارتفاع بالاتری از صخره ها، به داخل دریاچه شیرجه بزند، قبل از شیرجه و در اثر سقوط ناگهانی دچار آسیب دیدگی جدی شد.

وی افزود: هموطنان حاضر در محل حادثه با سامانه تلفنی 112 جمعیت هلال احمر استان تهران تماس گرفتند و نزدیک ترین تیم از پایگاه امداد و نجات این جمعیت در شهرستان دماوند اعزام شد.

سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران اظهارکرد: پس از حضور تیم امداد و نجات پایگاه چناران در محل حادثه و انجام اقدامات اولیه، با توجه به مشاهده شدت جراحات وارده و همچنین صعب العبور بودن مسیر از سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درخواست بالگرد شد.

مرادی پور خاطرنشان کرد: نجاتگران اعزامی از پایگاه چناران این شهرستان با انتقال به موقع مصدوم از حاشیه دریاچه هویر به منطقه امن و همچنین رسیدن بالگرد به منطقه، فرد مصدوم با بالگرد مذکور به بیمارستان میلاد تهران منتقل شد.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت میزان، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت میزان، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X