آسیب دیدگی شدید جوان 27 ساله در پی شیرجه در دریاچه/ انتقال مصدوم با بالگرد به بیمارستان

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، مرتضی مرادی پور گفت: جوان 27ساله ای که در دریاچه هویر از توابع شهرستان دماوند، قصد داشته با رفتن به ارتفاع بالاتری از صخره ها، به داخل دریاچه شیرجه بزند، قبل از شیرجه و در اثر سقوط ناگهانی دچار آسیب دیدگی جدی شد.

وی افزود: هموطنان حاضر در محل حادثه با سامانه تلفنی 112 جمعیت هلال احمر استان تهران تماس گرفتند و نزدیک ترین تیم از پایگاه امداد و نجات این جمعیت در شهرستان دماوند اعزام شد.

سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران اظهارکرد: پس از حضور تیم امداد و نجات پایگاه چناران در محل حادثه و انجام اقدامات اولیه، با توجه به مشاهده شدت جراحات وارده و همچنین صعب العبور بودن مسیر از سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درخواست بالگرد شد.

مرادی پور خاطرنشان کرد: نجاتگران اعزامی از پایگاه چناران این شهرستان با انتقال به موقع مصدوم از حاشیه دریاچه هویر به منطقه امن و همچنین رسیدن بالگرد به منطقه، فرد مصدوم با بالگرد مذکور به بیمارستان میلاد تهران منتقل شد.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت میزان، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آسیب دیدگی شدید جوان 27 ساله در پی شیرجه در دریاچه/ انتقال مصدوم با بالگرد به بیمارستان» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت میزان، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X