ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حمله مديرعامل شركت نفت به هاشمي‌رفسنجاني

مديرعامل شركت ملي نفت ايران روز گذشته در گفت‌و‌گويي با روابط عمومي وزارت نفت با انتقاد از سخنراني معروف هاشمي‌رفسنجاني در نماز جمعه تهران، سخنان وي را عامل مهم در نزول ارزش‌هاي كشور ارزيابي كرد. به گزارش «جوان»، علي كاردر با بيان اينكه پس از پايان جنگ رئيس‌جمهور وقت در نماز جمعه سخناني در راستاي نظام نوين سرمايه‌گذاري مطرح كرد، گفت: پس از آن سخنراني حال بسياري از آناني كه براي ارزش‌هايشان جنگيده بودند، دگرگون شد. ذهنيت‎ها عوض شد و متأسفانه برخي مديران دولتي، پيشگام حركت‎هاي اقتصادي شدند.
كاردر كه از متهمان پرونده كرسنت نيز است، افزود: آن زمان معتقد بوديم منزل مديران نبايد بالاتر از ميدان انقلاب باشد. خيلي‎ها به اين اعتقاد داشتند اما ناگهان همه معيارها عوض شد. خيلي‎ها از آن روزهايشان بسيار فاصله گرفته‎اند.
وي با اشاره به اينكه در دوران تحريم، همان شرايط دوران جنگ به‌وجود آمده بود، گفت: اگر روحيه فعلي، آن زمان بر جامعه حاكم بود، فرمانده را مي‎برديم دادگاه و بازخواستش مي‎كرديم. امروز با مديران اجرايي برخورد خوبي نمي‎شود و دليل آن، همان نبود اعتماد است. حتي اگر مديري در دوران تحريم نيت درستي داشته اما راه را اشتباهي رفته‎ است، دستش را بگيريد. فرقي نمي‌كند، تحريم هم نوعي جنگ بود.
گفتني است هاشمي‌رفسنجاني در اواسط رياست جمهوري خود در يكي از خطبه‌هاي نماز جمعه به دفاع از اقتصاد ليبرالي پرداخت و تجمل‌گرايي مديران دولت را مشكل‌دار و مشكل‌ساز ندانست و حتي بر اين انحراف تأكيد كرد كه در مستضعفين بايد زير چرخ توسعه‌ له شوند!

[ منبع این مطلب سایت جوان آنلاین، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت جوان آنلاین، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X