ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیران تمام موانع پیش روی خبرنگاران را برای اطلاع رسانی بردارند

زنجان - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان گفت: دستور صریح استاندار است که مدیران تمام موانع پیش روی رسانه ها و خبرنگاران را برای اطلاع رسانی از عملکردها و انتقال نظر مردم بردارند.

ادریس سالاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از برنامه های روابط عمومی استانداری ارتباط با رسانه هاست.
وی یادآورشد: در کنار آن، تسهیل سازی شکل کار روابط عمومی های همه بخش های این استان با مطبوعات و خبرنگاران در دستور کار قرار دارد.
سالاری اظهار کرد: به این طریق، روابط عمومی ها خود را مقید می دانند تا ارتباط بگیرند و اطلاعات دستگاه خود را به گوش مردم برسانند و این مسیر اطلاع رسانی بسته شده، باز شود.
مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان گفت: بخشی از برنامه ها بر می گردد به ارتباط روابط عمومی ها با مردم، تا بتوانند ارتباط نزدیک تری با مردم داشته باشند و مردم احساس کنند که مدیران در تلاش هستند.
وی خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم ارتباط حسنه ای با رسانه ها داشته باشیم و زمینه کار برای آنان فراهم کنیم، این اطلاع رسانی از عملکرد مسئولان به خوبی محقق می شود.
سالاری به رویه سابق اطلاع رسانی از عملکرد دولت از اقدامات انجام شده اشاره کرد و ادامه داد: امروز علاوه بر اطلاع رسانی از عملکرد مسئولان، باید نظر نخبگان و صاحب نظران هم به مردم و مسئولان منتقل شود.
مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان گفت: رسانه ها باید با نخبگان و دانشگاهیان مصاحبه و نظر آنان را منتقل کنند تا مسئولان از نیازهای مردم و انعکاس عملکرد خود در میان آنان، مطلع شوند.
3001/6085
خبرنگار: مینا افشاری** انتشار دهنده: رویا رفیعی


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X