ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لغو تظاهرات اعتراض‌آمیز علیه تیراندازی‌های پلیس در نیویورک

دالاس تگزاس
تظاهرات ساکنان نیویورک در اعتراض به تیراندازی‌های پلیس به سوی سیاهپوستان لغو شد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، تظاهرات روز جمعه در نیویورک که قرار بود در اعتراض به تیراندازی های پلیس برگزار شود، لغو شد. پس از آنکه پنج مامور پلیس روز پنجشنبه در دالاس کشته شدند، نیروهای پلیس بیشتری در نیویورک مستقر شده اند.

هدف از برگزاری این تظاهرات، اعتراض به تیراندازی مرگبار ماموران سفید پوست پلیس به طرف دو سیاهپوست آمریکایی در ایالت های مینه سوتا و لوئیزیانا بود اما بعد از ظهر جمعه، کسی در محل برگزاری تظاهرات حضور نداشت.

هالبرت از ساکنان نیویورک گفت: «شاید مردم از پلیس می ترسند که به سبب آنچه اتفاق افتاده است از آنها انتقام بگیرد، افراد کیف بدست را متوقف یا مردم را اذیت کند.»
شب قبل، هزاران نفر از ساکنان نیویورک در تظاهرات خیابانی در اعتراض به تیراندازی های اخیر و خشونت پلیس حضور داشتند.

مردم پیش بینی می کردند تظاهرات روز جمعه با همان وسعت برگزار شود اما لغو این تظاهرات موجب شد طرح های آنها اجرا نشود.

افراد دیگر گفتند هنوز هم قصد دارند در تظاهرات شرکت کنند ولی منتظرند تایید شود که تظاهرات برگزار خواهد شد.

هالبرت گفت: «مردم به نوعی از آنچه اتفاق می افتد خسته شده اند. منظورم این است که افراد زیادی بدست پلیس کشته می شوند. قوانین عادلانه نیست و هیچ عدالتی وجود ندارد. قوانین اجرا  نمی شود. بنابراین، من تصور می کنم همگان از این وضع خسته شده اند.»

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X