ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مظلوم کشی کودکان پاسخ داده شود/ بیدارگری در جلوگیری از مظلوم کشی اثر دارد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین، با اشاره به مظلوم کشی کودکان دنیا توسط آمریکا و دست پروردگان منطقه ای گفت: مظلوم کشی مستکبرین دنیا باید پاسخ داده شود و ما به حرکت متجاوزانه کودک کشی مستکبرین که در حق امت مسلمان دنیا می کنند پاسخ خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، سرتیپ پاسدار محمدرضا نقدی روز جمعه در حاشیه همایش شیرخوارگان حسینی در مهدیه تهران در جمع خبرنگاران افزود: باید برای جلوگیری از رفتارهای وحشیانه مستکبرین که در حق کودکان مسلمان می کنند، حرکتی کنیم و بدانیم تنها راه جلوگیری از این روند آن است که موج بیداری در دنیا راه بیاندازیم.
وی با تاکید بر اینکه بیدارگری دنیا در جلوگیری از مظلوم کشی کودکان اثر دارد، گفت: مستکبران از برگزاری کنگره شیرخوارگان حسینی در وحشت اند چرا که بیدارگری دنیا مانعی سر راه ادامه جنایات مستکبرین است و به همین دلیل هم از برگزاری این کنگره در انگلستان جلوگیری شده است.
وی از برگزاری کنگره بین المللی بزرگ کودکان شهید خبرداد و گفت: این کنگره را در دنیا برگزار خواهیم کرد و ندای مسلمانان را در مظلوم کشی کودکان به گوش جهانیان خواهیم رساند.
سردار نقدی از همه اقشار جامعه به ویژه هنرمندان، شاعران، نویسندگان و اصحاب رسانه خواست تا با مشارکت در برگزاری باشکوه این کنگره بین المللی؛ با ارسال آثار، عکس، فیلم، کاریکاتور و شعر به پویایی این کنگره کمک کنند.
وی درباره زمان برگزاری این کنگره بزرگ نیز گفت: جزئیات برگزاری این کنگره، هفته بعد از ایام عاشورا در مصاحبه مطبوعاتی به اطلاع رسانه ها خواهد رسید.
وی زمان برگزاری کنگره یاد شده را اواخر امسال یا اوایل سال آینده ذکر کرد و گفت: نتایج این همایش بزرگ به همه نقاط دنیا ارسال خواهد شد.
رئیس بسیج مستضعفین ابراز امیدواری کرد تا با کمک رسانه ها حرکت بیدارگرانه در جلوگیری از ادامه روند نسل کشی اتفاق بیفتد.
رئیس یسیج مستضعفین گفت: باید ندای کودکان شهیدی را که با بمب های آمریکایی به شهادت می رسند و نیز مظلوم کشی مستکبرین به گوش جهانیان برسانیم و به امت مسلمان کمک کنیم.
در همایش شیرخوارگان حسینی که امروز - جمعه- در مهدیه تهران برگزار شد 15هزار مادر و کودک شیرخواره به احترام حضرت علی اصغر (ع) حضور داشتند.
اجتمام**9136**1027**خبرنگار: فرزانه جلالیان**انتشار دهنده: محمدجواد دهقانی


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X