افزایش دوربین های نظارت تصویری محورهای مواصلاتی قم به 21 دستگاه

قم - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم گفت: با نصب سه دستگاه دوربین نظارت تصویری در محورهای مواصلاتی قم، تعداد دوربین های فعال در محورهای مواصلاتی استان به 21 دستگاه رسید.

به گزارش ایرنا از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم، ابوالفضل جمالی روز یکشنبه در گفت و گویی افزود: این سه دستگاه دوربین در آزادراه های قم - گرمسار و قم - سلفچگان و محور قدیم قم - تهران نصب شده است.
وی با تاکید بر کاربرد موثر این دوربین ها در کنترل ترافیک برون شهری و امداد رسانی جاده ای گفت: با انتقال ماموریت های معاونت راهداری راه و شهرسازی به این اداره کل کاربرد این دوربین ها بیش از پیش خواهد شد به شکلی که امکان نظارت بر عبور و مرور خودروها، اطلاع از وضعیت آب و هوا به صورت بر خط از طریق بی سیم با مرکز کنترل و مانیتورینگ این اداره کل فراهم شده است.
جمالی در پایان گفت: نظارت تصویری امروزه یکی از اصلی ترین اجزاء نظارت و کنترل هوشمند حمل و نقل و ترافیک را تشکیل می دهد، برهمین اساس سیستم های نظارت تصویری از ابزار اصلی مدیریت ترافیک است و مزیت آن ها فراهم کردن اطلاعات تصویری برای تصمیم گیری است.
1175 / انتشار دهنده: رضا علیمحمدی


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش دوربین های نظارت تصویری محورهای مواصلاتی قم به 21 دستگاه» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X