ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش دوربین های نظارت تصویری محورهای مواصلاتی قم به 21 دستگاه

قم - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم گفت: با نصب سه دستگاه دوربین نظارت تصویری در محورهای مواصلاتی قم، تعداد دوربین های فعال در محورهای مواصلاتی استان به 21 دستگاه رسید.

به گزارش ایرنا از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم، ابوالفضل جمالی روز یکشنبه در گفت و گویی افزود: این سه دستگاه دوربین در آزادراه های قم - گرمسار و قم - سلفچگان و محور قدیم قم - تهران نصب شده است.
وی با تاکید بر کاربرد موثر این دوربین ها در کنترل ترافیک برون شهری و امداد رسانی جاده ای گفت: با انتقال ماموریت های معاونت راهداری راه و شهرسازی به این اداره کل کاربرد این دوربین ها بیش از پیش خواهد شد به شکلی که امکان نظارت بر عبور و مرور خودروها، اطلاع از وضعیت آب و هوا به صورت بر خط از طریق بی سیم با مرکز کنترل و مانیتورینگ این اداره کل فراهم شده است.
جمالی در پایان گفت: نظارت تصویری امروزه یکی از اصلی ترین اجزاء نظارت و کنترل هوشمند حمل و نقل و ترافیک را تشکیل می دهد، برهمین اساس سیستم های نظارت تصویری از ابزار اصلی مدیریت ترافیک است و مزیت آن ها فراهم کردن اطلاعات تصویری برای تصمیم گیری است.
1175 / انتشار دهنده: رضا علیمحمدی


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X