ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

2 برابری هزينه نذری‌ها در دهه اول محرم نسبت به بودجه بهزيستی كشور/احصاء دقيقی از كارهای خير در كشور وجود ندارد

قائم مقام وزير كار گفت:بر اساس برآورد حاصله، هزينه نذری‌هايی كه در دهه اول محرم هزينه می‌شود، 2 برابر بودجه بهزيستی در سال است.
2 برابری هزينه نذری‌ها در دهه اول محرم نسبت به بودجه بهزيستی كشور/احصاء دقيقی از كارهای خير در كشور وجود نداردبه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ابوالحسن فيروزآبادی قائم مقام وزير كار در همايش محرم و خير جمعی كه امروز(يكشنبه) برگزار شد، با بيان اينكه امروز ضمن سوگواری برای امام حسين(ع) به رابطه بين محرم و خير جمعی می پردازيم، اظهار داشت: در چند سالی كه در وزارت كار مشغول به كار شده ام، تمام تلاش ما مبنی بر دستور وزیر نهضتی برای تشكيل خير جمعی است.
وی گفت: خير در اسلام شايد بيش از اديان اسلام و پس از آن هم وجود داشته داشته اما اسلام بيش از پيش به اين موضوع پرداخته شده است.
قائم مقام وزير كار بيان كرد: امت اسلام از مهمترين امت‌ها است كه از ميان انسان‌ها برآمده است و در بين امت‌های اسلامی نيز افرادی هستند كه به خير دعوت می كنند كه قرآن از آنها با عنوان رستگاران ياد می كند.
فيروزآبادی با بيان اينكه موضوع بعدی پس از توجه به واژه خير، جمعی بودن كار خير است، گفت: در جامعه مدرنی كه جمعيت های كلان شكل گرفتند، موضوع خير جمعی بحث برانگيز است.
در حال تكميل...

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X