ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازدید معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از شهرک صنعتی ایلام

ایلام - ایرنا - معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران روز یکشنبه با حضور در استان ایلام از برخی واحدهای فعال در شهرک صنعتی شماره یک ایلام بازدید کرد.

به گزارش ایرنا، غلام سلیمانی به همراه مدیرعامل شهرک های صنعتی ایلام و معاونان این شرکت از واحدهای تولیدی پویا نخ تولید روغن از دانه های گیاهی و کارگاه پرداخت فرش مستقر در این شهرک دیدن کرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام گفت: این بازدید با هدف بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی شهرک صنعتی ایلام انجام شده است.
مرتضی دارایی اظهار کرد: معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با حضور در واحدهای صنعتی ایلام در جریان نحوه تولید و موانع پیش روی آن ها قرار گرفت.
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران همچنین از مرکز فروش تولیدهای خوشه های سراسر کشور و مدیریت، نمایشگاه و کارگاه فرش دستباف ایلام نیز بازدید کرد.
استان ایلام 14 شهرک و ناحیه صنعتی دارد که 540 واحد تولیدی در آنها دایر و فعال است.
خبرنگار: جلال اسکندری**انتشار دهنده: مجید سلیمانی
6033/9002


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازدید معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از شهرک صنعتی ایلام» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X