ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تصمیم منصوریان برای خط دفاعی/ تداوم ثبات در نفرات دفاعی

تصمیم منصوریان برای خط دفاعی/ تداوم ثبات در نفرات دفاعی

منصوریان فردا در حالی به مصاف سیاه جامکان می رود که به شدت نیاز به سه امتیاز این بازی دارد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، دیدار سیاه جامگان مشهد و استقلال تهران فردا در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر در حالی در مشهد برگزار می شود که شاگردان منصوریان به کم تر از سه امتیاز بازی رضایت نخواهند داد و نتیجه ای به غیر از پیروزی برای آنها خوب نخواهد بود.

اما کسب این نتیجه در مرحله اول نیازمند مستحکم بودن خط دفاعی و گل نخوردن و سپس به فکر زدن گل و نهایتا خارج شدن از زمین بازی با پیروزی در میدانی سخت و نفسگیر، که در این  میان منصوریان باید هم چنان سخت ترین تصمیم را در خط دفاعی تیمش بگیرد.

برزگترین تصمیم منصوریان برای خط دفاع استقلال نیمکت نشینی مگویان است. در بازی فردا احتمالا مثل 4 بازی گذشته رابسون- مجید حسینی زوج خط دفاع استقلال را تشکیل می دهند و یعقوب کریمی و وریا غفوری هم مدافعان چپ و راست استقلال خواهند بود. این ترکیب به معنای نیمکت نشینی مگویان در بازی با سیاه جامگان خواهد بود و سرمربی آبی ها قصد دارد به مدافع ارمنی خود استراحت بدهد.

 

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X