ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قاچاق سیگار و لوازم آرایشی و بهداشتی بیشترین آمار قاچاق کالا در آذربایجان غربی

قاچاق سیگار
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: هم اکنون قاچاق سیگار و لوازم آرایشی و بهداشتی بیشترین آمار قاچاق کالا در آذربایجان غربی را دارد.

سلیمان علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه با اشاره به اقدامات خرداد ماه معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اظهار داشت: در این بازه زمانی 13 هزار و 971 فقره بازرسی صورت گرفت و در این رابطه ضمن تشکیل 957 پرونده و کشف 607 تخلف، پرونده‌هایی به ارزش یک میلیارد و 688 میلیون و 449 هزار و 446 ریال تشکیل شد.

وی با اشاره به عملکرد واحد آرد و نان در ماه گذشته افزود: در این زمینه نیز تعداد سه هزار و 85 بازرسی صورت گرفت و 153 تخلف به ارزش ریالی 391 میلیون و 547 هزار و 50 ریال کشف شد.

به گفته علیزاده، در خرداد ماه، 956 بازرسی در حوزه قاچاق کالا و ارز در استان آذربایجان‌غربی صورت گرفته و ضمن تشکیل 32 پرونده، 38 تخلف به ارزش 332 میلیون و 505 هزار و 770 ریال کشف شد که عمده کشفیات به ترتیب شامل سیگار و لوازم آرایشی و بهداشتی بوده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی با اشاره به عملکرد اجرایی طرح نظارتی رمضان بیان کرد: در این باره نیز 14 هزار و 350 بازرسی در بخش آرد و نان، غلات، و حبوبات، مواد پروتئینی، میوه و قند و شکر انجام و 632 تخلف به ارزش دو میلیارد و 269 میلیون و 790 هزار و 342 ریال کشف شد.

علیزاده اظهار داشت: در مجموع در خردادماه، علاوه بر اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان، طرح ساماندهی و نظارت و بازرسی از شرکتهای آسانسور با تیم مشترک معاونت صنایع و معادن انجام شده و از سوی دیگر، اجرای طرح شناسایی انبارهای شکر به علت کمبود و گرانی آن، تشکیل پرونده برای شرکت کسب و ک‌ار و بازارهای اینترنتی به ارزش 42 میلیون ریال و قیمت‌گذاری پوشاک مدارس نیز انجام شد.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X