ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حسن‌زاده: بازدارندگی کامل با احکام کمیته انضباطی ممکن نیست

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: در واقع همه باید دست به دست هم بدهند تا شرایط خوبی حاکم باشد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اسماعیل حسن‌زاده رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اتفاقات رخ داده در هفته نهم لیگ برتر که منجر به مصدومیت برخی تماشاگران در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان شد، اظهار داشت: اگر جریمه نقدی تاثیرگذار نباشد، راهکارهای دیگری در نظر گرفته می‌شود که محرومیت از بازی خانگی و بازی در یک شهر دیگر از جمله آنها است.

وی ادامه داد: اگر حتی هر کدام از سه گزینه اعمال شود، باز هم بازدارندگی آنها صد درصد نیست. بنابر این باید کارهای دیگری هم صورت بگیرد. در واقع همه باید دست به دست هم بدهند تا شرایط خوبی حاکم باشد. بازدارندگی کامل با احکام کمیته انضباطی ممکن نیست.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: در تشدید مجازات‌ها، قانون این اختیار را داده که حتی جریمه نقدی بیشتری نیز اعمال شود. البته باید اشاره کنم که جریمه نقدی در ایران پایین‌تر از اروپا و حتی آن چیزی است که فیفا در نظر می‌گیرد.

حسن‌زاده عنوان کرد: البته گاهی اوقات نیز مقصران دیگری هم هستند که صحبت‌های بزرگان تیم و ... از جمله آنها است.

[ منبع این مطلب سایت برنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت برنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X