تعداد دوربین های ثبت تخلف در راه های شریانی کشور افزایش یافته است/ نصب 2200 دستگاه در2 سال

تهران- ایرنا- رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش تعداد دوربین های ثبت تخلف سرعت در راه های شریانی کشور از 400 دستگاه به 2 هزار و 200 دستگاه خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، «داود کشاورزیان» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در مدت 11 سال 400 دستگاه دوربین در راه های شریانی کشور نصب شده بود ، اما در 2 سال گذشته 2 هزار و 200 دستگاه دوربین در محورهای شریانی کشور نصب شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در سرمایه گذاری ها در زیرساخت ها باید تولید ثروت مورد توجه قرار گیرد، گفت: سازمان در هر گونه خرید و سرمایه گذاری به کیفیت کالا و دانش فنی تجهیزات توجه جدی دارد.
کشاورزیان تاکید کرد، هدف ما در حوزه مسافری برندسازی و کیفیت است و درصد هستیم تعهدات این شرکت ها را در کشور به 30 تا 40 برند معتبر کاهش دهیم.
ادامه دارد...
اقتصام 1070**1108**1561** خبرنگار: ایرج منصوری **انتشاردهنده:مژگان توانا


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعداد دوربین های ثبت تخلف در راه های شریانی کشور افزایش یافته است/ نصب 2200 دستگاه در2 سال» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X