ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تعداد دوربین های ثبت تخلف در راه های شریانی کشور افزایش یافته است/ نصب 2200 دستگاه در2 سال

تهران- ایرنا- رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش تعداد دوربین های ثبت تخلف سرعت در راه های شریانی کشور از 400 دستگاه به 2 هزار و 200 دستگاه خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، «داود کشاورزیان» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در مدت 11 سال 400 دستگاه دوربین در راه های شریانی کشور نصب شده بود ، اما در 2 سال گذشته 2 هزار و 200 دستگاه دوربین در محورهای شریانی کشور نصب شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در سرمایه گذاری ها در زیرساخت ها باید تولید ثروت مورد توجه قرار گیرد، گفت: سازمان در هر گونه خرید و سرمایه گذاری به کیفیت کالا و دانش فنی تجهیزات توجه جدی دارد.
کشاورزیان تاکید کرد، هدف ما در حوزه مسافری برندسازی و کیفیت است و درصد هستیم تعهدات این شرکت ها را در کشور به 30 تا 40 برند معتبر کاهش دهیم.
ادامه دارد...
اقتصام 1070**1108**1561** خبرنگار: ایرج منصوری **انتشاردهنده:مژگان توانا


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X