ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

میشل اوباما: هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری، از باراک اوباما و بیل کلینتون شایسته‌تر است

همسر رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی بشدت از نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد. میشل اوباما: هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری، از باراک اوباما و بیل کلینتون شایسته‌تر استبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی الحدث، میشل اوباما، همسر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا، هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را بهتر از باراک اوباما و بیل کلینتون دانست. 
وی که نخستین بار در تجمع تبلیغاتی هیلاری کلینتون در ایالت کارولینای شمالی شرکت کرده بود، گفت: هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری شایسته تر از باراک اوباما و بیل کلینتون است. 
همسر رئیس جمهور آمریکا افزود: هیلاری تجربه بسیار طولانی برای ریاست جمهوری دارد که بیش از هر نامزد دیگری در تاریخ انتخابات آمریکاست. بله تجربه او بیشتر از باراک و بیل است. او از همان نخستین روز خواهد توانست مسئولیت های یک رئیس جمهور را برعهده بگیرد.
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X