ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر · -آکا

سایت بیوگرافی،زندگینامه مشاهیراخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

آکاایران: مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ایرانی را برایتان اماده کرده ایم که در ادامه می خوانید


,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر · -آکابیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,زندگینامه بیتا سحرخیز,عکس بیتا سحرخیز,عکس جدید بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز عکس,بیتا سحر خیز

آکاایران: مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·


به گزارش آکاایران: بیتا سحرخیز متولد ۲۱ آبان ۱۳۶۱ است . مدرک کارشناسی دبیری (ابتدایی) را گرفته ولی شغل اصلیش بازیگریست .


از آثار او در سینما می توان انعکاس، هم خانه، فقط چشماتو ببند و نسکافه داغ داغ اشاره کرد . ضمن اینکه در تلویزیون کارهای راه بی پایان و ترانه مادری را در کارنامه دارد .


در عالم بازیگری گرچه پرونده کاری اش تنها به چند کار محدود می شود اما همان چند کار کافی است تابیتا سحرخیز را به چهره شناخته شده ای تبدیل کند؛ مینای راه بی پایان، مهسای هم خانه و البته بیش از همه نغمه ادیب . او چنان در سریال ترانه مادری در نقش نغمه ادیب فرو رفته که حتی اختلاف سنی اش با محسن افشانی چندان به چشم نمی آید.


مصاحبه با بیتا سحرخیز


چی شد بازیگری رو شروع کردی؟ از کجا تصمیم جدی به انجام آن گرفتی؟

بیتا سحرخیز: من از بچگی این کار رو دوست داشتم ولی چون خانواده من اهل هنر نبودند و موافقتی هم وجود نداشت که من این حرفه رو انجام بدم، حتی در دوره دبیرستان برای هنرستان هنر اقدام کردم شرط این بود که یکی از اعضای درجه یک خانواده اهل هنر باشد و برای من اینطور نبود و من به درسم ادامه دادم تا زمانی که بین کاردانی و کارشناسی ام یکسال فاصله افتاد و آن زمان با اصرار فراوان اومدم کلاسهای بازیگری آقای تارخ رو شرکت کردم و بعد از این دوره، کارشناسی رو خوندم و بازی هم می کردم، شاید انگیزه قوی که به من داده شد برای ادامه این حرفه که بدونم من می تونم تو این حرفه دوام بیارم، کلاسهای آزاد بازیگری و خود آقای تارخ بود.


دیدگاهت به بازیگری از زمانی که وارد این عرصه نشده بودی تا الان که وارد شدی چقدر تغییر کرده یا تغییری نکرده؟

بیتا سحرخیز: شاید یه مقدار کمی تغییر کرده، چون خیلی ها بازیگری را به این عنوان قبول دارند که به یک شهرتی می رسیم و برای من اینگونه نبود، من بازیگری رو به خاطر عشقی که بهش دارم دوست دارم و می دونم خیلی چیزهایی که در درون من هست را ارضا می کنه، چون من شخصا عاشق تنوع هستم و دوست دارم هر دفعه برام یه اتفاقی بیفته و زندگیم متحول بشه. من این رو توی این حرفه پیدا کردم و هر زمانی که وارد یک نقش میشم می تونم یک زندگی جدید که درعالم واقعیت نبوده رو تجربه بکنم و به واقعیت بپیوندم، از این لحاظ دیدگاه من تغییر نکرد و حتی انگیزه من قوی تر هم شد برای اینکه با تمام وجود برای این حرفه زحمت خودم رو بکشم.


پس تنها عشق به بازیگری اتفاقی رو برای یک نفر ایجاد نمی کنه؟

بیتا سحرخیز: دقیقا، چون من زمانی که وارد شدم احساس کردم اینجا همون جایی که باید میامدم و همونی که من می خوام، و حتی من در زمانی که امتحان پایان ترم اول کلاس های بازیگری رو داشتیم و باید اتد می زدیم بعد از اینکه کارم رو همه بچه ها دیدن، آقای تارخ برای من دست زد و گفت آفرین به این بازی و بعد با عصبانیت گفت: بیانت بد بود، اون زمان بود که من فهمیدم بازیگری تنها حس گرفتن نیست باید خیلی تکنیک های دیگری رو بلد باشی و کارکنی تا بتونی تو کارت موفق باشی.


یک بازیگر چیکار باید بکنه که بازیگر ماندگاری بشه؟

بیتا سحرخیز: به نظر من بازیگری ماندگار که بتونه با نقشش روی بیننده تاثیر بذاره، بعد از ترانه مادری خیلی از مردم منو میشناسن، این مهم نیست که مردم منو بشناسن (البته مردم لطف دارن) ولی این مهمه که من تونستم این نقش رو در بیارم و تو ذهن مردم مانده که من رو به خاطر اون می شناسن، ماندگاری توی بازیگری خیلی بهتره از شهرت و معروفیت و خیلی چیزهای دیگر است.


 آیا راه بی پایان سکوی پرتاب تو شد یا نه؟

بیتا سحرخیز: درسته، ولی من قبل از مجموعه راه بی پایان، فقط چشمهایت را ببند (علیرضا امینی) را کار کردم و اگر اون فیلم توقیف نمی شد و اکران می شد فکر می کنم که مسیر زندگی من را کاملا عوض می کرد و اون سکوی پرتاب من میشد ولی باز هم خدا را شکر می کنم که در جای دیگر این اتفاق افتاد. من از طریق آقای تارخ به همایون اسعدیان معرفی شدم و ایشون در ابتدا در انتخاب من تردید داشتند ولی وقتی آقای امینی فیلم فقط چشمهایت را ببند را برایشان گذاشتند ایشان به یقین رسیدند که من از پس نقش برمی آیم، البته باید بگم که خودشون خیلی به من کمک کردن چون به هر حال من یک بازیگر تازه کار بودم و یکسری خامیها وجود داشت. ایشون با تمریناتی که می کردند سعی می کردن روی اونها رو بپوشونند و خیلی کمک بزرگی بود. این سکو، سکوی خوبی بود.

الان به مرحله ای رسیدی که پیشنهادهای کاری زیادی داری و فیلمنامه های زیادی هم به دستت میرسه و باید انتخاب کنی، در این زمینه با کسی مشورت میکنی؟

بیتا سحرخیز: اگر بتونم با آقای تارخ مشورت میکنم و بیشتر کارهامو با آقای امینی و بعد آقای اسعدیان مشورت می کنم. چون هنوز فکر می کنم که زوده بخوام خودم تصمیم بگیرم و چون میدونم که اونها به من کمک کردند تا به اینجا برسم و مطمئن هستم که اونها خوب من رو میخوان و تجربه بیشتری نسبت به من دارند.


به جز بازیگری شغل دیگری هم داری؟

بیتا سحرخیز: نه شغل دیگه ای ندارم، عکاسی رو خیلی دوست دارم یاد بگیرم، ولی نه به عنوان یک شغل بلکه به عنوان اینکه دوست دارم هنر دیگری رو تو زندگیم تجربه بکنم و فقط برای اوقات فراغت خودم.


دوست داری با کدوم بازیگری که تا حالا همبازی نبودی همبازی باشی؟

آقای تارخ.


با کدوم کارگردانی که کار نکردی و خیلی دوست داری باهاش کار کنی؟

خیلی زیادن نمیتونم اسم ببرم.


به عنوان یک بازیگر جوان آینده شغلی خودت رو تو سینما و تلویزیون چه جوری می بینی؟

بیتا سحرخیز: متاسفانه، توی سینمای ما خودت به عنوان یک بازیگری که هیچ کس رو هم تو این حرفه نداری نمیتونی تعیین کنی که چقدر میتونی ادامه بدی و بمونی، من دارم سعی خودم رو می کنم با انتخابهای درست و کارهای خوب جایگاه خودم رو محکم کنم و پله هایی که برمی دارم یک موقع یکیش لق نباشه و بخورم زمین. من دارم سعی می کنم که بازیگر ماندگاری باشم ولی نمیدونم این اتفاق می افته یا نه.


من مطمئنم که این اتفاق میفته و ما بیتا سحرخیز رو در سالهای آینده هم به عنوان یک بازیگر خوب و کوشا خواهیم دید


خب، بیتا جان، بهترین و شیرین ترین خاطره کاری که تا به حال برات پیش اومده چی بوده؟

بیتا سحرخیز: وقتی یک کاری شروع میشه و بعد تموم میشه وقتی بهش نگاه می کنیم همش خاطره بوده و شیرین ولی بذارین برگردم به همون مجموعه راه بی پایان، تو قسمت ۱۳، زمانی که خانم محبوبه بیات میاد تو شرکت و قرار بود که من تو اون سکانس به شدت گریه کنم و از قبل از اینکه کار شروع بشه من به خودم می گفتم که باید این رو به بهترین نحو انجامش بدم و خیلی برام مهم بود. روز فیلمبرداری آقای اسعدیان گفتند دوربین روشنه و هر موقع هم که دیالوگ یادت رفت از ادامه اون شروع کن و گریه رو ادامه بده، منم بلند بلند داشتم گریه می کردم اونقدر پرانرژی داشتم این کار رو می کردم که وقتی عکسهای اون روز رو نگاه می کنم تمام رگهای پیشونیم بیرون زده بود، از اوج گریه من همه عوامل پشت صحنه هم داشتند گریه می کردن توی همون حین و تو اوج هق هق گریه و بدون قطع گریه گفتم دیالوگهای من چی بود یادم رفته، یهو همه عواملی که داشتند با من گریه می کردند زدند زیر خنده. این قضیه تا آخرین روز فیلمبرداری باعث خنده همه می شد ( که دیالوگهای من چی بود).

فکر میکنی چه روزی غمگین ترین روز زندگیت باشه؟

بیتا سحرخیز: من روزهای غمگین توی زندگیم زیاد داشتم، ولی الان دارم سعی می کنم روزی رو غمگین نبینم، اسم روزم رو غمگین نیمذارم، اسمش رو میذارم روزی که خدا خواسته این اتفاق بیفته و من نباید غمگین باشم این مصلحت خدا بوده و فکر می کنم از این به بعد روز غمگین توی زندگیم نخواهم داشت.


به جوانهای هم سن و ساله خودت و علاقمند به بازیگری که دوست دارن وارد این راه بشوند و کار کنند چی میتونی بگی البته منظورم نصیحت نیست، تجربه ای که تو این رشته بدست آوردی؟

بیتا سحرخیز: بهشون میگم که خوشحالم که به بازیگری عشق دارید اگر فقط عشقه براش سعی و تلاش کنید و مطمئن باشید که این عشق شما رو به هدفتون میرسونه و باعث پیشرفتتون میشه ولی اگر به خاطر اینکه دو نفر شما رو بشناسند و به شهرت و به معروفیت برسید، نه، من تو این حرفه چنین چیزی رو نمی بینم و ماندگار هم نیست، به نظر من اگر فکرتون اینه هنوز که اول راه هستید بهتره خودتون رو بکشید کنار.


و درآخر؟

بیتا سحرخیز: اول از همه از خدای خودم ممنونم که زحمتهای منو بدون جواب نذاشت و همینطور از پدر و مادرم که همیشه من رو حمایت کردند و تو همه شرایط منو تحمل کردند و کمک کردند و بعد هم از استادهای عزیزم آقای تارخ، آقای امینی، آقای اسعدیان و … تشکر می کنم که به من انگیزه و انرژی دادن و من رو در مسیر درستی هدایت کردند.


 


فیلم شناسی بیتا سحرخیز


 


آثار سینمایی بیتا سحر خیزعنوان سال کارگردان
نسکافه داغ داغ ۱۳۸۵ علی قوی تن
فقط چشم هاتو ببند ۱۳۸۵ علیرضا امینی
هم خانه ۱۳۸۶ مهرداد فرید
انعکاس ۱۳۸۶ رضا کریمی
نیش زنبور ۱۳۸۸ حمیدرضا صلاحمند
خبر خاصی نیست ۱۳۹۳ مصطفی شایسته

 


آثار تلویزیونی بیتا سحر خیز


عنوان سال در نقش کارگردان
راه بی پایان ۱۳۸۶ مینا همایون اسعدیان
عید امسال ۱۳۸۸ الهام سعید آقاخانی
ترانه مادری ۱۳۸۷ نغمه ادیب حسین سهیلی زاده
بی کسی ۱۳۸۸ آرش قادری
نون و ریحون ۱۳۸۸ فرزاد موتمن
بهار، قبل و بعد ۱۳۸۸ شاهد احمدلو
گام های معلق ۱۳۸۹ شاهرخ دولکو
مهمانان ویژه ۱۳۹۰ جواد رضویان
یاور ۱۳۹۲ علی شاه حاتمی
ماه و پلنگ ۱۳۹۵
(V 7 , 7 today) اشتراک گذاری : لینک کوتاه http://gahar.ir?p=145732 گزارش خطا × گزارش خطا

توضیح
مشکل در بارگزاری عکس هامشکل در لینک دانلودمغایرت با شئونات اخلاقی و اسلامی توضیح

آخرین های این بخش ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

پخش فیلم خشم و هیاهو در شبکه نمایش خانگی ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

عکس های شهرام شکیبا و همسرش ستاره سادات قطبی ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

عکس بنیامین بهادری و همسرش شایلی در پوستر سلام بمبئی ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

فیلم سینمایی لاک قرمز ۵۰۰ تیزر رایگان از تلویزیون گرفت! ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

محمدرضا حسینیان : از رسانه ای شدن ممنوع التصویری ام ناراحتم ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

گزارش حضور معصومه ابتکار در دورهمی ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

گفتگو با مزدک رستمی ؛ بازیگر نقش نیما در سریال هشت و نیم دقیقه ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

جزییات خبر کسب درآمد رضا رشیدپور از درگذشت منصور پورحیدری و واکنش او ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

بیمه نامه ۵۰۰ میلیونی حنجره سالار عقیلی ؛ عکس ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

جزییات خبر حکم ۱۰ سال حبس و شلاق برای یکی از خوانندگان زیرزمینی دیگران چه می خوانند ارزیابی آینده رابطه رمانتیک و عاشقانه ... بیوگرافی احترام برومند همسر داوود رشیدی ... روایت تلخ بهاره رهنما از آرایش زیاد زنان ... مدل مانتو جدید سال ۹۲ دکوراسیون مدرن و زیبای خانه ای در اوکرای ... کامپیوتر جیبی MagicStick wave رونمایی شد ... تیپ خنده داری که در ایتالیا مد شده!!! / ... اشکنه پیاز بخورید ،ماهیانه ۳۵۰ هزار توما ... ترفندهای مهم آشپزی و آشپزخانه ای ... تازه ترین دستاورد دانشمندان برای درمان ک ... عکس های اتاق مرتضی پاشایی و یادگاری های ... الناز حبیبی از همسرش می گوید / عکس ... معنای جالب سوراخ وسط کفگیر ماکارونی ... داستان آموزنده عاقبت طمع کاران! ... اولین شو مانتو و لباس زنانه ۹۲ / عکس ... انتشار جدیدترین عکس سلفی نیوشا ضیغمی ...
برچسب ها : بیتا سحر خیزبیتا سحرخیزبیتا سحرخیز عکسبیتا سحرخیز کیستبیوگرافی بیتا سحرخیززندگینامه بیتا سحرخیزعکس بیتا سحرخیزعکس جدید بیتا سحرخیز دیدگاه ها برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید لغو پاسخ

قیمت روز گوشی موبایل نرخ دلار و ارز صفحه اول روزنامه ها قیمت روز خودرو قیمت سکه و طلا پربازدیدترین مطالب ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

اولین مصاحبه حمید گودرزی در مورد ماندانا ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

عکس جدید نیکی کریمی با لباس تیم فوتبال ب ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

عکس جدید و اولین پست بهنوش طباطبایی بعد ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

عکس های جدید بهاره کیان افشار در اینستاگ ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

کمپین آشتی کنان برای مهدی پاکدل و بهنوش ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

عکس های جدید سحر قریشی با موهای قرمز ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

عکس دسته جمعی بازیگران زن در باشگاه انقل ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

حرفهای پزشک تبریزی معروف دروغ از آب در آ ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

مصاحبه با بیتا سحرخیز بازیگر ·

عکس های بازیگران در اکران خصوصی فیلم جاو ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

لکسوس مخملی در ایران ؛ عکس ...

ترجمه انگلیسی به فارسی وکیل تهران رزرو هتل قیمت خودرو مطالب برگزیده ,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

آموزش گرفتن عکس های خوب و با کیفیت با گو ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

معرفی موثرترین روش ها برای جستجو در گوگل ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

آموزش از بین بردن انواع لکه های فرش ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

طرز تهیه بستنی در خانه با ۳ مواد ساده ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

اثبات زنده بودن حاج احمد متوسلیان تا تاب ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

۲۰ کشته بر اثر واژگونی اتوبوس در محور اق ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

عکس های شهرام شکیبا و همسرش ستاره سادات ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

عکس بنیامین بهادری و همسرش شایلی در پوست ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

همه چیز در مورد تومور مغزی + روش های درم ...

,بیتا سحرخیز,بیوگرافی بیتا سحرخیز,بیتا سحرخیز کیست,[categoriy]

راه های درمان چاقی به روش طب سنتی ...

X بستن تبلیغات گـهـر در شبکه های اجتماعی کپی برداری از مطالب با ذکر نام و لینک آکا ایران مجاز می باشد ، کپی برداری از قالب پیگرد قانونی دارد! طراحی وبسایت : استودیو طراحی پارسه

[ منبع این مطلب سایت آکاایران-بیوگرافی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت آکاایران-بیوگرافی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X