ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تظاهرات علیه ترامپ در چند شهر آمریکا / شعار معترضین: نه به ترامپ و او رئیس جمهور من نیست (+عکس)

در شهر شیکاگو هم حدود هزار نفر در خارج از هتل ترامپ تجمع کردند. شمار زیادی در شهرهای مختلف آمریکا علیه ترامپ دست به تظاهرات زدند.
به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری ها، چند هزار نفر در نیویورک علیه ترامپ تظاهرات اعتراض آمیز برگزار کردند.
معترضین در خیابان های مرکز منطقه منهتن حاضر شدند و به سمت برج ترامپ محل زندگی دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا تظاهرات کردند و علیه او شعار سردادند.
تظاهرات علیه ترامپ در چند شهر آمریکا / شعار معترضین:
همچنین صدها نفر نیز هم در یکی از پارک های نیویورک تجمع کردند و با اشاره به ترامپ شعار دادند: "او رئیس جمهور من نیست".
 
آنها همچنین از سخنان ترامپ علیه مهاجران، مسلمانان و بخش های دیگر جامعه به شدت انتقاد کردند.
در شهر شیکاگو هم حدود هزار نفر در خارج از هتل ترامپ تجمع کردند و  شعار دادند: " نه به ترامپ" و " آمریکا نژادپرست نخواهد شد".
پلیس شیکاگو راه های راهپیمایی معترضین را بست و مانع از پیشروی آنها شد.
تظاهرات علیه ترامپ در چند شهر آمریکا / شعار معترضین:
"ادریانا ریزو" 22 ساله گفت: از آنچه که در این کشور می گذرد احساس ترس شدیدی دارم. از اینکه سفیدها به قدرت رسیده اند احساس نگرانی می کنم. به همین دلیل مخالفت می کنم.
شرکت کنندگان در تظاهرات همچنین با وعده ترامپ برای ساخت دیوار در مرز مکزیک و آمریکا برای جلوگیری از ورود مهاجران غیرقانونی نیز مخالفت کردند.
در شهر فیلادلفیا و بوستون هم چهارشنبه شب شمار زیادی از معترضین علیه ترامپ به خیابان ها آمدند و علیه رئیس جمهور منتخب آمریکا شعار دادند.

[ منبع این مطلب سایت عصرایران، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت عصرایران، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X