ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرمربی جدید والیبال هاوش: تغییر سرمربی ربطی به نتایج تیم نداشت

رحمان محمدی راد - هاوش گنبد

سرمربی جدید تیم والیبال هاوش گنبد گفت: سرمربی پیشین این تیم به دلیل مشکلات جسمانی از سرمربیگری کنار رفت و این تغییر ارتباطی به نتایج تیم ندارد.

رحمان محمدی راد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انتخابش به عنوان سرمربی جدید تیم هاوش گنبد، اظهار کرد: طبق صحبت‌هایی که با مدیرعامل این باشگاه داشتم آنها عنوان کردند که من جزو گزینه‌های سرمربیگری این تیم بودم. در حال‌ حاضر هم به دلیل مشکلاتی که برای "دوجی" پیش آمد تصمیم بر این شد که سرمربی تیم تغییر کند.

او در ادامه افزود: بعد از این اتفاق مسئولان تصمیم گرفتند که با من صحبت کنند و من هم نظراتشان را شنیدم و در نهایت به توافق رسیدیم تا در ادامه فصل با هم همکاری کنیم.

محمدی راد درباره علت تغییر سرمربی این تیم، گفت‌: به دلیل مشکلات جسمانی که "آقای دوجی" داشت دکتر اعلام کرد که نباید استرس داشته باشد. به همین دلیل او از سرمربیگری تیم کنار رفت. به پیشنهاد مسئولان باشگاه که نظر درستی هم بود از این پس او به عنوان مدیر فنی هاوش گنبد به فعالیتش ادامه می‌دهد. در هر صورت "آقای دوجی" پیشکسوت است و شناخت خوبی هم از تیم دارد.

سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد با بیان این که تغییر سرمربی ربطی به رده این تیم در جدول لیگ ندارد، گفت‌: تغییر سرمربی تیم زمانی انجام شد که گنبدی‌ها اولین برد خود در لیگ برتر را کسب کرده بودند. شاید شرایط این تیم در جدول رده‌بندی مساعد نباشد، اما تغییر سرمربی ارتباطی به این موضوع ندارد.

دستیار لوزانو و کواچ در تیم ملی ملی، درباره ادامه فصل لیگ برتر والیبال، گفت‌: در ادامه راه بازی‌های سختی پیش‌رو داریم و خوشبختانه مسئولان و مردم گنبد شرایط را درک می‌کنند و انتظارات نابه جایی ندارند و فقط می‌خواهند بازیکنان با تمام تلاش خود در زمین کار کنند.

او در پایان گفت‌: مسئولان باشگاه به من پیشنهاد دادند و با توجه به اهداف این تیم شانس خودم را مناسب دیدم تا بتوانم با این تیم کار کنم. در ادامه راه باید تغییراتی در شکل بازی هاوش بدهم که فکر می‌کنم مثمرثمر باشد.

انتهای پیام

[ منبع این مطلب سایت ایسنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایسنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X