ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بانک به دنبال حفظ سرمایه/ خیز پیکان برای رسیدن به صدر

هفته ششم لیگ برتر والیبال با انجام 6 بازی پیگیری خواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته ششم لیگ برتر والیبال ایران امروز با انجام شش بازی در شهرهای مختلف پیگیری خواهد شد که تیم صدرنشین بانک سرمایه میزبان خاتم اردکان خواهد بود.

قهرمان فصل گذشته لیگ که در این فصل نیز تمام بازی‌های خود را با برد پشت سر گذاشته در این هفته نیز در خانه کار سختی در پیش نخواهد داشت. شاگردان مصطفی کارخانه در پنج بازی گذشته نشان داده‌اند که در این فصل نیز سودای قهرمانی را در سر دارند.

در یکی دیگر از دیدارهای مهم کاله مازندران به مصاف پارسه خواهد رفت. تیم کاله که در این فصل شروع خوبی نداشته است و در رده یازدهم جدول قرار گرفته میزبان پارسه خواهد بود که وضعیت بهتری دارد و بعد از پیکان در رده دوم قرار گرفته است. کاله در این بازی فرصت دارد با برد شرایط خود را در جدول سر و سامان بدهد.

تیم رده دومی پیکان با هدایت پیمان اکبری امروز میهمان شهرداری تبریز است. پیکان که همچون فصل قبل رقابت تنگاتنگی با بانک سرمایه دارد اگر بتواند یک پیروزی خارج از خانه را به دست بیاورد همچنان نزدیک ترین تعقیب کننده بانکی‌ها خواهد بود.

برنامه کامل هفته ششم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

تهران، خانه والیبال، ساعت 15 و 30 دقیقه

بانک سرمایه – خاتم اردکان

ورامین، سالن شهید گل عباسی، ساعت 17

صالحین ورامین – هاوش گنبد

آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت 17

کاله مازندران – پارسه تهران

اراک، سالن امام خمینی (ره)، ساعت 17

شهرداری اراک – سازمان عمران شهرداری ساری

تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت 17

شهرداری تبریز – پیکان تهران

تهران، خانه والیبال، ساعت 17 و 30 دقیقه

سایپا تهران – شهرداری ارومیه

[ منبع این مطلب سایت برنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت برنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X