برنامه جدید آزاده نامداری در آپارات

آزاده نامداری پس از سه سال دوری از عرصه اجرا، مجری یک برنامه‌ گفت‌وگو محور شد.

«آبان» برنامه‌ای درباره زنان است و به گفت‌وگو با شخصیت‌های زن معاصر در عرصه‌های گوناگون اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و هنری، ورزشی و علمی می‌پردازد.

این برنامه به کارگردانی مهرداد شاملو و بهروز داوودی هر شنبه روی سایت آپارات قرار خواهد گرفت. در این برنامه بانوان حرف‌های خود پیرامون مسائل مختلف را بی پرده بیان می‌کنند.

«ورود آقايان ممنوع» و «زن برتر» از آیتم‌های اصلی این برنامه است. در بخش «ورود آقایان ممنوع» دوربین «آبان» به برخی مکان های زنانه وارد می‌شود و بخشی از بحث های ناگفته زنان توسط خودشان روایت خواهد شد.

در اولین قسمت برنامه، نیلوفر اردلان، هافبک ۳۰ ساله تیم ملی فوتبال زنان ایران که به همراه این تیم برای حضور در جام ملت‌های آسیا تمرین می‌کرد و به دلیل عدم رضایت همسرش موفق به حضور در مسابقات نشد، میهمان برنامه بود. مصاحبه با این ورزشکار در کانال «آبان» به آدرس www.aparat.com/abaan روی سایت آپارات در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

این بازیکن فوتسال در برنامه «آبان» از دلیل رسانه‌ای شدن عدم حضورش در مسابقات و تلخی‌های بازتاب‌های رسانه‌ای مخالفت‌های همسرش گفته است.

[ منبع این مطلب سایت عصرایران، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت عصرایران، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X