ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرمربی سابق تیم والیبال هاوش گنبد: کناره‌گیری‌ام ربطی به نتایج نداشت

بای محمد دوجی - هاوش گنبد

سرمربی پیشین تیم والیبال هاوش گنبد اعلام کرد که تنها دلیل کناره‌گیری‌اش ضعف جسمانی و بیماری بوده و این موضوع ربطی به نتایج هاوش در لیگ نداشته است.

"بای محمد دوجی" در گفت وگو با ایسنا درباره علت کناره‌گیری‌اش از سرمربی‌گری تیم هاوش گنبد، گفت: حدود 7 ماه است که مشکل جسمانی داشتم و در حال حاضر هم به همین دلیل نمی‌توانم در تیم هاوش ادامه کار بدهم. شرایط به شکلی ادامه پیدا کرد که امکان حضورم در تیم دیگر مهیا نبود و به همین خاطر از سرمربی‌گری تیم کنار رفتم.

دوجی درادامه گفت: مسئولان تیم حمایت زیادی از من انجام دادند و اعلام کردند که به خاطر برد و باخت های تیم نروم. حتی آن‌ها گفتند که اگر همه بازی ها را ببازی بازهم از تو حمایت می‌کنیم.

سرمربی پیشین تیم  هاوش گنبد با بیان اینکه این تغییر سرمربی ربطی به نتایج تیم نداشته است، گفت: ما تیمی را درست کردیم که اکثر بازیکنانش بومی هستند. بعضی سال‌ها بوده که این تیم اصلا در طول فصل به یک برد هم نمی‌رسید. بنابراین رفتن من ربطی به نتایج تیم نداشت.

 او ادامه داد: در طول 40 روز گذشته من 6 کیلوگرم وزن کم کرده‌ام و نمی‌توانم غذا بخورم و همین باعث شد که پزشک دیگر اجازه فعالیت من را ندهد. البته مسئولان تیم حمایت کردند که من به عنوان مشاور کنار تیم باشم.

دوجی درپایان درباره نتایج تیم هاوش در لیگ نیز گفت: در اولین بازی برابر اردکان خوب کار کردیم اما ناداوری باعث شد، بازی را واگذار کنیم. در بازی با پارسه هم نتوانستیم خوب کار کنیم. بدشانسی هم آوردیم و چند مصدوم داشتیم که این کار را برای ما سخت کرد.

انتهای پیام

[ منبع این مطلب سایت ایسنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایسنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X