نصب 2000 دوربین در راه‌های شریانی کشور/50 هزار کیلومتر راه فرعی و روستایی بهسازی می‌شود

کشاورزیان
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امسال با برنامه‌ریزی انجام شده افزون بر ۲ هزار دوربین باید در راه‌های شریانی کشور نصب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، داوود کشاورزیان صبح امروز در نشست بررسی وضعیت طرح‌های راهداری و راهسازی استان بوشهر با بیان اینکه بهسازی راه‌های فرعی و روستایی در دستور کار قرار دارد اظهار داشت: 50 هزار کیلومتر راه فرعی و روستایی در کشور با منابع اعتباری اعتبار استانی بهسازی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه 9 هزار میلیارد تومان اعتبار برای نگه‌داری و بازسازی راه‌ها در کشور نیاز است، تصریح کرد: از این میزان اعتبار نیمی از آن از طریق اعتبارات استانی و 50 درصد دیگر از محل اعتبارات ملی تامین می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی راه‌های شریانی در کشور را بیش از 52 هزار کیلومتر عنوان و خاطرنشان کرد: 100 هزار کیلومتر هم راه فرعی و روستایی در کشور وجود دارد که نگهداری راه‌های فرعی، بخشی از راه‌های اصلی و همه راه‌های روستایی باید از محل منابع استانی صورت گیرد که برای تسریع در این طرح‌ها  با استان‌ها مشارکت می‌شود.

کشاورزیان با اشاره به نقش مهم دوربین‌های هوشمند کنترل سرعت و ثبت تخلفات در جاده‌ها افزود: ‌امسال با برنامه‌ریزی انجام شده افزون بر 2 هزار دوربین باید در راه‌های شریانی کشور نصب می‌شود که این دوربین‌ها در سطح راه‌های شریانی و راه‌هایی که به لحاظ میزان تصادفات اولویت دارند نصب می‌شوند.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نصب 2000 دوربین در راه‌های شریانی کشور/50 هزار کیلومتر راه فرعی و روستایی بهسازی می‌شود» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X