ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رودنیل: بازیکنان قطع نخاع می شدند چه کسی جوابگو بود/ گل قوچان‌نژاد آفساید بود

این کارشناس داوری گفت: یخوب است که بازی ها در موعد مقرر برگزار شود اما برگزاری بازی در چنین زمین گل آلودی درست نبود. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کارشناس داوری فوتبال گفت: اگر بازیکنان در زمین گل آلود قطع نخاع می شدند چه کسی جوابگو بود؟
به گزارش انتخاب، نوذر رودنیل در گفت و گو با رادیو ورزش در مورد برگزاری دیداری ایران و سوریه در زمین گل آلود گفت: ابتدا باید بگویم انتخاب داور عرب برای بازی با یک کشور عربی کار درستی نبود. زبان داور را بازیکنان و مربیان سوریه می فهمیدند اما بازیکنان ما متوجه زبان داور نمی شدند و این درست نبود. برگزاری بازی در زمین گل آلود هم درست نبود زیرا وظیفه فیفا و AFC و تمامی کنفدراسیون ها حفظ سلامت بازیکنان است اگر بایکن در این زمین گل آلود ضربه مغزی یا قطع نخاع می شد چه کسی جوابگو بود؟
وی افزود: خوب است که بازی ها در موعد مقرر برگزار شود اما برگزاری بازی در چنین زمین گل آلودی درست نبود.
رودنیل در مورد حضور موش و سگ در وزشگاه عبدالرحمان مالزی گفت: نمی دانم چرا مجموعه های زیبایی مثل ورزشگاه آزادی ما را زیر سوال می برند اما برگزاری بازی در ورزشگهای در شرق آسیا با این شرایط را خالی از اشکال می دانند.
این کارشناس داوری در مورد گل قوچان نژاد گفت: گل این بازیکن در شرایط آفساید به ثمر رسید و تصمیم کمک داور صحیح بود.

[ منبع این مطلب سایت انتخاب، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رودنیل: بازیکنان قطع نخاع می شدند چه کسی جوابگو بود/ گل قوچان‌نژاد آفساید بود» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت انتخاب، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X