ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شهردار نیویورک مردم آمریکا را به تظاهرات علیه ترامپ دعوت کرد

شهردار نیویورک در آخرین صحبت‌های خود مردم آمریکا را به ادامه تظاهرات علیه دونالد ترامپ دعوت کرد. به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندیپندنت؛ بیل دوبلاسو، شهردار نیویورک در جدیدترین سخنرانی خود مردم نیویورک را به تظاهرات علیه دونالد ترامپ برای کمتر کردن قدرت وی تشویق کرده است. دوبلاسو از مردم خواست تا به تظاهرات ادامه دهند و قدرت ترامپ را از وی بگیرند. 
در حالی که بسیاری از سیاستمداران آمریکایی، تظاهرات مردم این کشور را محکوم کرده اند، دوبلاسو در میان افرادی است که خواستار ادامه این اعتراضات هستند.
وی در مصاحبه با یک رادیو محلی اظهار کرد: "ما باید متوجه باشیم که در این کشور هرچه اختلالات صلح‌آمیز بیشتر شود، مسیر برنامه ها بیشتر تغییر می کند. ما باید ترامپ را برای هر اقدامی که به گسترش اختلافات و تنفر منجر می شود مسئول نگه داریم. او هرچه بیشتر تندروی کند، مردم بیشتر مقاومت می کنند و قدرتش را سلب می کنند."
انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X