ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انجام نخستین پرواز به نجف از فرودگاه ایلام/ ادامه پروازهای فوق‌العاده به مقصد تهران

انجام نخستین پرواز به نجف از فرودگاه ایلام/ ادامه پروازهای فوق‌العاده به مقصد تهران

مدیر فرودگاه بین‌المللی شهدای ایلام با اعلام خبر ادامه پروازهای فوق‌العاده در مسیر تهران- ایلام- تهران برای جابجائی زائران اربعین، گفت: برای اولین بار پرواز به عتبات عالیات (شهر نجف) از فرودگاه شهدای ایلام انجام گرفت.

به گزارش ایلنا، علی متانت مدیر فرودگاه بین‌المللی شهدای ایلام خبر داد که برای اولین بار پرواز به عتبات عالیات از فرودگاه شهدای ایلام انجام گرفت.

وی با بیان اینکه فرودگاه ایلام آمادگی کامل جهت برقراری پروازهای بین‌المللی بیشتری را دارد، گفت: متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایلام رو به افزایش هستند و برقراری این پرواز یکی از مطالبات اصلی مردم استان است.

مدیر فرودگاه بین‌المللی شهدای ایلام، افزود: هم‌زمان با این پرواز، شرکت‌های هواپیمایی آسمان و نفت پروازهای فوق‌العاده‌ای به تعداد ۲۸ سورتی پرواز درمسیر تهران- ایلام- تهران با هواپیمای فوکر ۱۰۰ با ظرفیت ۱۰۰ نفر جهت رفاه حال زایرین اربعین حسینی برقرار کرده است.

به گفته متانت، به مناسبت ایام عزاداری اربعین حسینی شرکت هواپیمایی آسمان پروازهای خود را در مسیر تهران-ایلام- تهران از ۵ روز گذشته به تعداد۲۲سورتی پرواز افزایش داده است و برنامه‌های فوق العاده این شرکت هواپیمایی تا ۵ اذرماه ادامه دارد.

 

[ منبع این مطلب سایت ایلنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایلنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X