ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پشت سر گذاشتن تست آمادگی جسمانی توسط 6 داور و 9 کمک داور ایرانی

داور بانو
۶ داور و ۹ کمک داور از ایران توانستند تست‌های آمادگی جسمانی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سمینار سالیانه داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا از 20 تا 24 نوامبر (30 آبان لغایت 4 آذرماه) در امارات در حالی برگزار می‌شود که از ایران  7 داور (آقایان: محسن ترکی، موعود بنیادی‌فر، بیژن حیدری، پیام حیدری، حسن اکرمی – بانوان: شیوا یاری، سلطنت نوروزی)و 9 کمک داور (آقایان: محمدرضا ابوالفضلی، سعید علی نژادیان، علی میرزابیگی، حسن ظهیری، آرمان اسعدی، علیرضا ایلدروم، سعید قاسمی ، بانوان: انسیه خباز مافی نژاد و سمانه محسنی) در این سمینار حضور داشتند و از میان آنها تنها شیوا یاری نتوانست آزمون‌های خود را با موفقیت پشت سر بگذارد. همچنین در این دوره علاوه بر تست آمادگی جسمانی، کلاس‌های تئوری، همکاری تیمی داوری و آخرین تغییرات  قوانین را شامل می‌شود.

سمینار داوران AFC  همه ساله با حضور داوران برگزیده و بین المللی آسیا برگزار می شود که در آن داوران پس از موفقیت در تست‌های آمادگی جسمانی، براساس سابقه و تجربه حضور در مسابقات بین المللی برای قضاوت در رویدادهای مهم قاره‌ای در سال 2017 انتخاب خواهند شد.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پشت سر گذاشتن تست آمادگی جسمانی توسط 6 داور و 9 کمک داور ایرانی» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X