پشت سر گذاشتن تست آمادگی جسمانی توسط 6 داور و 9 کمک داور ایرانی

داور بانو
۶ داور و ۹ کمک داور از ایران توانستند تست‌های آمادگی جسمانی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سمینار سالیانه داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا از 20 تا 24 نوامبر (30 آبان لغایت 4 آذرماه) در امارات در حالی برگزار می‌شود که از ایران  7 داور (آقایان: محسن ترکی، موعود بنیادی‌فر، بیژن حیدری، پیام حیدری، حسن اکرمی – بانوان: شیوا یاری، سلطنت نوروزی)و 9 کمک داور (آقایان: محمدرضا ابوالفضلی، سعید علی نژادیان، علی میرزابیگی، حسن ظهیری، آرمان اسعدی، علیرضا ایلدروم، سعید قاسمی ، بانوان: انسیه خباز مافی نژاد و سمانه محسنی) در این سمینار حضور داشتند و از میان آنها تنها شیوا یاری نتوانست آزمون‌های خود را با موفقیت پشت سر بگذارد. همچنین در این دوره علاوه بر تست آمادگی جسمانی، کلاس‌های تئوری، همکاری تیمی داوری و آخرین تغییرات  قوانین را شامل می‌شود.

سمینار داوران AFC  همه ساله با حضور داوران برگزیده و بین المللی آسیا برگزار می شود که در آن داوران پس از موفقیت در تست‌های آمادگی جسمانی، براساس سابقه و تجربه حضور در مسابقات بین المللی برای قضاوت در رویدادهای مهم قاره‌ای در سال 2017 انتخاب خواهند شد.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پشت سر گذاشتن تست آمادگی جسمانی توسط 6 داور و 9 کمک داور ایرانی» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X