ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شهردار نیویورک: نیویورک از طرح ثبت نام مسلمانان شکایت می‌کند

شهردار نیویورک در تازه‌ترین اظهارات علیه رئیس جمهور منتخب اعلام کرده است، نیویورک در صورتی که دولت بعدی به وعده‌ی خود در خصوص ضرورت ثبت نام مسلمانان آمریکا عمل کند، دست به اقدام قانونی خواهد زد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آنادولو، بیل دوبلازیو، شهردار نیویورک طی سخنرانی خود در تالاری که آبراهام لینکلن در سال 1860 سخنرانی معروف ضد برده داری خود را در آن ایراد کرد، در این باره گفت: ما برای مسدود کردن این طرح از آن شکایت می‌کنیم.

شهردار دموکراتیک ادامه داد: رئیس جمهور منتخب در کمپین خود درباره یک جنبش صحبت کرد؛ اکنون نوبت ماست که جنبش خود را بسازیم؛ جنبش اکثریت.

دونالد ترامپ، جمهوری خواه در انتخاباتی غیرقابل پیش بینی به طرز شوکه آوری پیروز شد. با توجه به کمپین ضد مهاجرتی و ضد اقلیتی، پیروزی ترامپ منجر به تظاهرات گسترده در آمریکا شده است.

در این میان اظهارات دوبلازیو  یک روز پس از آن مطرح شده است که فرماندار نیویورک نیز متعهد به مبارزه با انفجار جرایم مرتبط با نفرت در سراسر این ایالت شد.

انتهای پیام

[ منبع این مطلب سایت ایسنا، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایسنا، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X